Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej jakości bielizna dla osób aktywnych fizycznie Seni Active Normal Small - 30 szt.

Matjki chłonne Seni Active Normal Small (30 szt.) to bielizna chłonna jednorazowego użytku przeznaczona dla osób z nietrzymaniem moczu, może być również wykorzystywana przy średnim nietrzymaniu kału. Majtki idealnie sprawdzą się dla osób aktywnych fizycznie oraz tych którzy wymagają specjalistycznych ćwiczeń rehabilitacyjnych, przeznaczone na średni i ciężki poziom inkontynencji (nietrzymanie moczu i kału). Majtki są w pełni dyskretnymi produktami, niewidocznymi pod ubraniem, zakładane zamiast bielizny. Ich elastyczna formuła zapewnia pełen komfort na całym obwodzie, nie uciskają i nie obcierają skóry.

Aplikacja bielizny chłonnej jest bardzo łatwa, jej zdejmowanie też nie sprawia problemu dzięki możliwości rozerwania szwów. Zastosowany w produkcie podwójny wkład chłonny i falbany boczne dają jeszcze większą skuteczność przed wyciekaniem. Wskaźnik poziomu wilgoci informuje o potrzebie wymiany majtek na nowe. W bieliźnie Seni Active Normal Small zastosowano specjalistyczną formułę włókien Supersoft, które są bardzo delikatne i jeszcze skuteczniej wzmacniają poczucie komfortu.

Na przodzie produktu widnieje napis "Front", dzięki któremu będą Państwo wiedzieli, że jest to przednia strona bielizny ułatwia to prawidłowe zakładanie. Majtki nie zawierają lateksu, zostały przebadane dermatologicznie. Dodatkowo zastosowany superabsorbent eliminuje nieprzyjemny zapach nie uwalniając go na zewnątrz. System Dry Extra jeszcze szybciej pochłania wydzieliny, znacznie skuteczniej niż zwykłe produkty tego typu. Dostępne w rozmiarze (S, M, L, XL), poniżej znajdą Państwo dokładne rozmiary naszego produktu.

S - Small 1 - (55-85 cm , obwód)
M - Medium 2 - (80-110 cm, obwód)
L - Large 3 - (100-135 cm, obwód)
XL - Extra Large 4 - (120-160 cm obwód)

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie
- dla średniej i dużej inkontynencji
- podwójny wkład chłonny w bieliźnie i dodatkowe falbany zabezpieczają przed wyciekiem
- włóknina Supersoft czyni produkt jeszcze delikatniejszym
- dostępne w kilku rozmiarach

- System Extra Dry jeszcze szybciej pochłania wydzieliny
- eliminują nieprzyjemny zapach 
- 30 sztuk super chłonnych majtek Seni Active Normal Small w opakowaniu
- napis z przodu "Front" ułatwiający prawidłowe zakładanie produktu

Napisz opinię
2020-04-15 13:27:02 - 

Mogę swobodnie się poruszać i o to mi chodziło, długo szukałam takich majtek chłonnych, nie ma się co wstydzić