Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Super chłonna bielizna dla osób aktywnych fizycznie San Seni Active Normal Medium

Majtki chłonne Seni Active Normal Medium (30 szt.) jest to elastyczna, chłonna bielizna przeznaczona dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. San Seni Active to innowacyjne produkty medyczne dla osób zmagających się z nietrzymaniem moczu, które chcą być aktywne zawodowo i fizycznie. Bielizna San Seni jest bardzo komfortowa dlatego można bez problemu uprawiać w niej sport. Majtki będą doskonałe również dla opiekunów, którzy opiekują się na codzień chorymi osobami w domu czy szpitalu. Ten model bielizny został przeznaczony na średnią i bardzo dużą inkontynencję (nietrzymanie moczu i kału).

Dodatkowo wzbogacony o dwuchłonny wkład i boczne falbanym, zapobiegające wyciekowi. Bielizna chłonna powstała z kilku warstw materiału o doskonałych właściwościach wentylujących okolice intymne. Ponadto materiał jest nieszeleszczący i dzięki temu jeszcze bardziej dyskretny. Zastosowana nowoczesna formuła Supersoft (bardzo miękkie i delikatne włókna) sprawia, że użytkowanie produktu jest jeszcze bardziej przyjemne dla skóry. Dodadkowo System Dry Extra odpowiada za szybsze pochłanianie wycieków i wilgoci, dając duży komfort pacjentowi. W bieliźnie umieszczono specjalny superabsorbent, który skutecznie pochłania nieprzyjemny zapach.

Bielizna San Seni Active Medium to niezastąpione produkty medyczne, dla osób aktywnych, ceniących komfort i wygodę. Bielizna w prezentowana powyżej to rozmiar Medium czyli średni przeznaczony dla osób o obwodzie  od 80 do 110 cm w pasie. W ofercie produktów higienicznych na inkontynencję posiadamy również inne modele produktów (pieluchy, pieluchomajtki, wkładki urologiczne), dostępne w kilku rozmiarach. Prosimy o zapoznanie się z ofertą sklepu.

S - Small 1 - (55-85 cm , obwód)
M - Medium 2 - (80-110 cm, obwód)
L - Large 3 - (100-135 cm, obwód)
XL - Extra Large 4 - (120-160 cm obwód)

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- dla osób aktywnych fizycznie i zawodowo
- na średnią i dużą inkontynencję 
- nieszeleszczący materiał - dyskretny
- elastyczna formuła dopasowuje się do kształtu sylwetki damskiej i męskiej

- zawierają podwójny wkład chłonny
- System Dry Extra jeszcze szybciej pochłania wydzieliny
- specjalistyczna włóknina Supersoft powoduje, że bielizna jest jeszcze bardziej miękka i delikatna dla skóry
- szeroka paleta rozmiarów