Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Chłonna bielizna dla osób aktywnych fizycznie Seni Active Large.

Majtki chłonne Seni Active Normal Large to wyrób medyczny popularnergo i cenionego na rynku producenta, asortymentu na inkontynencję (nietrymanie moczu, kału). Bielizna chłonna (majtki chłonne), jest przeznaczona szczególnie dla osób aktywnych fizycznie, wymagających ćwiczeń np. rehabilitacyjnych i wszystkich mających problemy z nietrzymaniem moczu i kału. Bielizny mogą używać również osoby z inkontynencją kałową w średniej i ciężkiej postaci. Seni Active wyróżnia doskonała chłonność, dzięki zastosowaniu podwójnego wkładu chłonnego, dla lepszego poczucia suchości.

Bielizna posiada wbudowany absorbent zapachu (system Oudor Stop), który zatrzymuje nieprzyjemną woń w wewnątrz, czyniąc ją jeszcze bardziej komfortową. Specjalistyczna formuła Supersoft, powoduje, że majtki są jeszcze bardziej delikatniejsze dla skóry. Ponadto System Dry Extra szybciej pochłania wilgoć i wydzieliny, dużo skuteczniej niż, zwykłe produkty, tego typu. Elastyczność bielizny sprawia, że jej zakłdanie jest bardzo łatwe, posiada również szwy, które w każdej chwili można rozerwać i ułatwić ściąganie. Materiał, z którego została wytworzona to w pełni oddychające tworzywo, bezszelestne. Kolor biłały sprawia, że bielizna jest dyskretna i niewidoczna pod ubraniem.

Produncen dodatkowo na przodzie bielizny umiescił napis "Front", który informuje użytkownika, z której strony należy założyć majtki. Bielizna Seni Active nie zawiera lateksu, więc będzie idealnym rozwiązaniem dla alergików na ten składnik. Bielizna chłonna Seni Active Large występuje w kilku rozmiarach o dostosowanej wchłanialności (wchłanialność oznaczona kropelkami na opakowaniu), rozmiary poniżej. Prezentowany rozmiar to Large bardzo duży, na ciężką inkontynencję.

S - Small 1 - (55-85 cm , obwód)
M - Medium 2 - (80-110 cm, obwód)
L - Large 3 - (100-135 cm, obwód)
XL - Extra Large 4 - (120-160 cm, obwód)

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dla osób aktywnych z ciężką i średnią inkontynencją
- w kilku rozmiarach
- posiada wbudowany wkład chłonny, który pochłania więcej wydzieliny
- bardzo delikatna, dzięki zastosowaniu formuły Supersoft
- Oudor Stop eliminuje nieprzyjemny zapach

- System Extra Dry, znacznie szybciej pochłania wilgoć i wydzieliny
- napis Front z przodu bielizny, ułatwia jej zakładanie
- 30 sztuk super chłonnych majtek w opakowaniu 
- bezszelestny, biały dyskretny materiał