Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Martwa przestrzeń - połączenie

Prezentowany asortyment medyczny stosowany jest pomocniczo w procesach oddechowych z wykorzystaniem rurek dotchawiczych, masek krtaniowych itp. Martwa przestrzeń to specjalistyczny rodzaj asortymentu przeznaczony do profesjonalnego użytku, niekiedy również stosowana w warunkach domowych. A mianowicie jest to rodzaj przedłużenia, do zastosowania na rurce dotchawiczej lub masce krtaniowej przez przeniesienie ciężaru układu oddechowego z dala od pacjenta. Ma to za zadanie ułatwić pacjentowi oddychanie. Przedłużenie zostało wyposażone w podwójny obrotowy łącznik aby zapewnić większą wygodę w czasie użytkowania.

Rurka karbowana wykonana została z przezroczystego tworzywa, dzięki temu pozwala to na lepszą obserwację w czasie czynności medycznych. Przewód posiada karbowaną strukturę, zapewnia również doskonałą drożność. Dodatkowo posiada samouszczelniający się port do odsysania z zatyczką. Łącznik również posiada zamykany port do bronchoskopii. Rozmiar złącza wynosi 15F/22M – 22F, a jego długość 15 cm. Jest bezpiecznym asortymentem medycznym, który powinien być stosowany przez wyspecjalizowany personel medyczny. 

Łącznik karbowany to produkt sterylny pakowany jednostkowo z długim terminem przydatności do zastosowania. Asortyment przeznaczony do jednorazowego zastosowania. W naszej ofercie posiadamy szeroki rodzaj asortymentu medycznego różnego rodzaju również rurki dotchawicze, maski, krtaniowe, rurki tracheostomijne i itp.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- martwa przestrzeń 
- łącznik do zastosowania na rurkach dotchawiczych lub maskach krtaniowych
- jej zadaniem jest przenoszenie ciężaru układu oddechowego z dala od pacjenta
- wyposażona w podwójny obrotowy łącznik
- z samouszczelniającym portem do odsysania i zatyczką
- posiada zamykany port do bronchoskopii
- złącza 15F/22M - 22F
- długość 15 cm
- opakowanie jednostkowe
- łącznik jednorazowy
- sterylny