Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Uniwersalny popularny filtr antybakteryjny przeznaczony do wykorzystania w urządzeniach medycznych między innymi: resuscytatorów, masek, rurek i innych tego typu urządzeń.

Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii filtr umożliwia prawidłową wentylację powietrza. Doskonale chroni i oczyszcza przed zanieczyszczeniami i wydzielinami. Ponadto filtr został wzbogacony o wbudowany port, który daje możliwość dodatkowej podaży tlenu. Dodatkowa podaż tlenu w wielu przypadkach znacznie poprawia wydolność organizmu, tym samym powoduje lepsze samopoczucie, zwiększa sprawność ruchową, usprawnia funkcjonowanie układów organizmu oraz polepsza wyniki badań, co przekłada się na lepszą jakość życia. Końcówki zamontowane przy filtrze są standardowych wymiarów dzięki czemu produkt jest kompatybilny z większością urządzeń dostępnych na rynku. Filtr jest pakowany pojedynczo i co najważniejsze sterylnie, dlatego można użyć  go bezpośrednio po wyjęciu z opakowania.

Urządzenie dostępne w atrakcyjnej cenie. W naszym sklepie znajdą Państwo również inne produkty w najlepszej ofercie na rynku. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- posiada specjalny filtr umożliwiający prawidłową wentylację
- oczyszcza i chroni przed wydzielinami
- doskonały do resuscytatorów, masek, rurek itp.
- możliwość dodatkowej podaży tlenu przez wbudowany port
- sterylny, pakowany pojednyczo
- standardowy wymiar końcówek