Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bandaż kohezyjny samoprzylepny w rolce do wyboru w kolorze cielistym lub czarnym

Bandaż kohezyjny należy do grupy materiałów opatrunkowych stanowiących alternatywę dla zwykłych bandaży i opasek elastycznych. Bandaże tego typu są idealnym materiałem opatrunkowym dla osób wrażliwych na zwykłe bandażowanie, ponieważ powoduje u nich nadmierny ucisk i wywołuje ból. Bandaże kohezyjne można odpowiednio regulować samemu do odpowiedniej siły nacisku. Najczęściej stosowane bywają przez sportowców oraz osoby aktywne fizycznie w celu zminimalizowania bólu i w ochronie przed kontuzjami.

Szczególnie polecane przez piłkarzy zawodowych i amatorów, koszykarzy, pływaków również osoby uprawiające jogging. Bandaże kohezyjne polecane są dla każdego w różnego typu dolegliwościach bólowych. Bandaż kohezyjne w tej ofercie to produkt bardzo podobny do specjalistycznych bandaży coban, posiada podobne właściwości. Główną zaletą tego bandażu jest samoprzylepność, bandaż można skleić samoistnie nakładając jeden koniec na drugi. Zapewnia to łatwość w zastosowaniu dla każdego. Bandaż w naszym sklepie dostępny jest w kilku rozmiarach i kolorach.

Niniejsza oferta stanowi bandaż kohezyjny w rozmiarze 7,5 cm x 4, 5 m do wyboru kolor cielisty lub czarny. Przed dokonaniem zakupu należy podać wymagany kolor. W sklepie medycznym znajdą Państwo również inne materiały opatrunkowe, które przygotowaliśmy dla Państwa także zwykłe bandaże i bandaże coban. Bandaże do zastosowania w domu jak i również w medycznym środowisku. Również polecane w podtrzymywaniu opatrunków i niewielkiego sprzętu medycznego. Bandaże w rolce w bardzo korzystnej ofercie cenowej. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bandaż kohezyjny typu coban
- w cielistym kolorze lub czarnym do wyboru
- jest alternatywą dla zwykłych bandaży i opasek elastycznych
- najczęściej stosowany w urazach i zwichnięciach
- pomocny bywa w różnego rodzaju bólach i kontroli opuchlizny 
- stanowi doskonałą barierę ochronną przed kontuzjami
- popularny w zastosowaniu przez sportowców
- łatwy w aplikacji
- nie wymaga zapinek i wiązania, ponieważ jest smooprzylepny
- posiada regulację ucisku, idealny dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą mieć nadmiernego ucisku
- bandaż kohezyjny o porowatej strukturze
- wykorzystywany również do podtrzymywania opatrunków i sprzętu medycznego
- w wygodnej rolce
- bandaż w rozmiarze 7,5 cm x 4,5m