Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bandaż kohezyjny w wygodnej rolce (10 cm x 4,5 m)

Bandaże kohezyjne to specjalistyczne opaski elastyczne bez konieczności stosowania zapinek i dodatkowych mocowań. Posiadają właściwości kohezyjne, które umożliwiają przywieranie do siebie kolejnych warstw sklejając je. Porowata struktura produktu pozwala na cyrkulację powietrza zapewniając odpowiednią wentylacje skórze. Bandaże dodatkowo są wygodne w zastosowaniu ponieważ nie przywierają do skóry i ubrań, jedynie do kolejno nakładanych na siebie warstw.

Bandaże kohezyjne w naszej ofercie to doskonałe produkty opatrunkowe o podobnych właściwościach jak bandaże coban. Ich zastosowanie jest wszechstronne głównie na urazy i zwichnięcia. Bandaż nadaje się również w stosowaniu podczas zwichnięć również stanowi doskonały materiał zabezpieczający przed powstawaniem kolejnych urazów. Bandaże tego typu bardzo często wykorzystywane są w sportowym środowisku. Szczególnie polecane dla sportowców uprawiających różne dyscypliny np. piłkarzy zawodowców i amatorów, biegaczy, koszykarzy, siatkarzy, pływaków itp.

Ich zastosowanie pozwala na zmniejszenie bóli i opuchlizny. Z tego typu rozwiązań korzystają sportowcy na całym świecie. W naszej ofercie zakupią Państwo bandaże kohezyjne w kilku rozmiarach i do wyboru w kolorze czarnym lub cielistym beżu. Przed dokonaniem wyboru należy poinformować o kolorze, który chcieliby Państwo nabyć. Również w ofercie inne produkty opatrunkowe typu zwykłe bandaże elastyczne, opaski oraz bandaże coban. Prezentowany przez nas rozmiar to duży bandaż 10cm x 4,5 m w rolce.  Zapraszamy do zakup.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bandaż kohezyjny w dużym rozmiarze
- w dwóch wariantach kolorystycznych (cielisty i czarny)
- można stosować jako zamiennik zwykłego bandaża i opasek elastycznych
- często wykorzystywane przez sportowców na całym świecie w różnych dyscyplinach
- polecany dla każdego w urazach i zwichnięciach
- idealny w dolegliwościach bólowych i kontroli opuchlizny
- bardzo łatwy w zakładaniu
- wygodna samoprzylepna formuła
- z możliwością siły nacisku, do indywidualnych potrzeb
- doskonały dla osób wrażliwych na ucisk
- porowata powierzchnia pozwalająca skórze oddychać
- stosowany również w podtrzymywaniu opatrunków i niewielkiego sprzętu medycznego 
- w rozmiarze 10 cm x 4,5 m
- w korzystnej cenie