Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry bandaż niejałowy

Opisywane niejałowe bandaże Matovis, produkowane są przez polskiego producenta firmę TZMO - Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych. Każdy bandaż dziany Matovis to produkt najwyższej jakości. Bandaż odpowiedni do podtrzymywania materiałów opatrunkowych, może być stosowany przy mocowaniu szyn i innego asortymentu medycznego. Polecany do szybkiego zastosowania w przypadku zwichnięć, złamań jako pomoc doraźna. Sprawdzi się przy zabezpieczaniu różnego rodzaju ran wraz z materiałem opatrunkowym. Bandaż w tej ofercie należy do materiałów opatrunkowych niejałowych w celu wyjałowienia należy poddać go odpowiedni procesom bądź użyć zalecanych środków.

Tani bandaż opatrunkowy Matovis to dobrej jakości produkt, powstał z materiału wysokiej klasy. Posiada bardzo dobre właściwości wentylacyjne, dzięki temu skóra może prawidłowo oddychać, co również ma duży wpływ na proces gojenia się ran. Bandaż o strukturze odpornej na strzępienie się, dodatkowo posiada brzegi zabezpieczone przed snuciem się wolnych nitek. Materiał bardzo lekki i delikatny w zetknięciu ze skórą, odpowiedni również dla osób ze skłonnościami alergicznymi. Dodatkowo podczas noszenia zapewnia pełny komfort i wygodę bez krępowania ruchu.

Bandaż w tej ofercie w rozmiarze 5 cm x 4m, bandaż można odpowiednio przyciąć do pożądanych rozmiarów bez obaw o strzępienie się. Bandaże przeznaczone zarówno do profesjonalnego użytku jak i również domowego. Odpowiednie do apteczek ratunkowych domowych, samochodowych, turystycznych itp. Bandaż opatrunkowy pakowany pojedynczo. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów opatrunkowych w postaci bandaży jałowych i niejałowych, opasek elastycznych, kompresów itp. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobry bandaż opatrunkowy wysokiej jakości
- przeznaczony do wykonywania opatrunków, podtrzymywania, w celu zabezpieczania zwichnięć, złamań
- bandaż o strukturze ograniczającej strzępienie się
- z delikatnego materiału, przyjazny dla skóry
- odpowiedni również dla alergików
- bandaże zapakowane pojedynczo
- posiadają długi termin przydatności
- do wyboru w kilku rozmiarach: długości i szerokości
- odpowiedni materiał opatrunkowy do wszystkich apteczek ratunkowych

Napisz opinię
2017-06-26 11:23:04 - 

Jestem alergikiem, a te opatrunki nie wywołują u mnie żadnych ubocznych reakcji. Super