Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tani bandaż dziany

Bandaż niejałowy, ekonomiczny w rozmiarze: 5cm x 4m. Powyżej prezentujemy Państwu tanie i sprawdzone bandaże nieelastyczne powszechnie wykorzystywane w warunkach medycznych oraz domowych. Bandaże dziane powinny również znaleźć się jako obowiązkowe wyposażenie stanu apteczek ratunkowych w domu, pracy, samochodzie oraz innych środkach transportu i instytucjach użytku publicznego. Bandaże dziane stosowane są między innymi w celu zabezpieczenia i  podtrzymania opatrunków, również szyn.

Niezastąpione bandaże podczas zabezpieczania ran, urazów, w doraźnym unieruchamianiu zwichnięć, złamań. Dobrze sprawdzają się na opatrunki z ranami oparzeniowymi. Bandaż dziany jednorazowy wykonany został z lekkiego i delikatnego materiału przepuszczającego powietrze, dzięki temu zapewnia szybszy i efektywniejszy proces leczenia. Główną zaletą produktu jest odporność na strzępienie, dzięki czemu jest bardziej komfortowy i wytrzymały. Materiał przyjazny w zetknięciu ze skórą, odpowiedni również dla alergików.

Prezentowany rozmiar standardowy: 4cm x 5m, produkt przeznaczony do jednorazowego zastosowania. Produkt opatrunkowy posiada długi termin przydatności do zastosowania, pakowany pojedynczo. Bandaż niejałowy w celu wyjałowienia należy użyć odpowiednich do tego celu metod i środków dostępny. W naszym medycznym sklepie mają Państwo również możliwość zakupienia tanich i droższych bandaży w innych rozmiarach oraz innych materiałów opatrunkowych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- tanie bandaże nieelastyczne przeznaczone do wszechstronnego zastosowania
- stosowane między innymi w podtrzymywaniu opatrunków, szyn
- przy zwichnięciach, złamaniach w doraźnym zabezpieczaniu urazów
- zapakowane pojedynczo
- niedrogie bandaże niejałowe
- posiadają długi termin przydatności do użytku
- zapewniają odpowiednią wentylację powietrza
- bandaże łatwe w aplikacji
- przyjazne dla skóry, odpowiednie również dla alergików
- odporne na strzępienie

Napisz opinię
2017-06-26 11:21:45 - 

Produkt wysokiej jakości no i cena niska. Warto mieć w apteczce