Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości, niedrogie opaski elastyczne

Opaska elastyczna inaczej nazywana bandażem elastycznym w rozmiarze 8cm x 4m to wyrób medyczny o wszechstronny zastosowaniu zarówno medycznym jak i rehabilitacyjnym. Produkt można wykorzystywać przy zwichnięciach, złamaniach, w celu podtrzymania opatrunku, jako opatrunek odciążający, również jako opaska uciskowa np na kolano.

Również jako opaskę uciskową w kontuzjach np. kolana, w celu zminimalizowania bólu i doraźnej pomocy przed wizytą u specjalisty. Opaskę cechuje duża elastyczność zapewniająca swobodę poruszania się. Produkt dodatkowo wyposażony w wygodną zapinkę umożliwiającą dostosowanie się do różnych rozmiarów. Opaska elastyczna, (bandaż elastyczny), ekonomiczna, którą można użytkować wielokrotnie nadaję się również do prania ręcznego.

Materiał opaski posiada miękką strukturę, umożliwiającą oddychanie, przyjazną w dotyku dla skóry człowieka. Higieniczny materiał także posiada wysoce odporne włókna na rozdarcia i strzępienia. Opaska w tym rozmiarze pozwala na szereg modyfikacji i dopasowanie do każdego użytkownika. Opaska elastyczna Paso to produkt gwarantujący skuteczność w zastosowaniu za niewielką cenę.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- zapakowane pojedynczo
- dla wszechstronnego zastosowania np. opaska na kolano, do podtrzymywania opatrunków
- posiadają długi termin przydatności
- przydatna przy zwichnięciach
- opaska z oddychającego materiału
- w komplecie z zapinką
- przyjazne dla skóry
- bardzo elastyczna dopasowująca się do każdego
- odporne na strzępienie brzegi materiału
- przyjazna dla skóry
- możliwość prania (wielokrotnego użytku)