loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
Bandaż niejałowy 10cm x 4m - Matovis TZMO
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:0,90 PLN
Produkt dostępny!
średnia: 4.8  ocen: 5
Polecamy Państwu również:
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry bandaż opatrunkowych

Dobrej jakości, niedrogi bandaż niejałowy to propozycja materiału opatrunkowego od znanego producenta Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych - TZMO. Bandaż nieelastyczny polecany do zastosowania w jednostkach medycznych, warunkach domowych itp., powinien stanowić podstawowe wyposażenie każdej apteczki ratunkowej. Bandaże najczęściej stosowane do podtrzymywania opatrunków, kompresów, szyn. Często używany przy zwichnięciach, złamaniach jako pomoc doraźna. Sprawdzi się również do zastosowania przy ranach oparzeniowych.

Bandaże nieelastyczne spełniają funkcję stabilizującą, podtrzymującą i ochraniającą. Bandaż Matovis to produkt dobrej jakości wytworzony z materiałów wysokiej klasy, które gwarantują mu doskonałą wytrzymałość oraz odporność na strzępienie się, dodatkowo brzegi zabezpieczone przed snuciem się nitek. Bandaż odpowiedni do cięcia, można przyciąć go do odpowiednich rozmiarów. Materiał posiada właściwości wentylacyjne, zapewniające skórze swobodny oddech, co również jest istotne w procesie gojenia się ran. Ponadto materiał jest bardzo delikatny i przyjazny dla skóry, nie wywołuje podrażnień, odpowiedni również dla alergików.

Bandaż Matovis wygodny podczas noszenia nie krępuje ruchu. Produkt nie jest opatrunkiem jałowym, w celu wyjałowienia należy poddać go odpowiednim procesom. W tej ofercie bandaż w rozmiarze 10 cm x 4 m, posiadamy również inne rozmiary. W sklepie zakupią Państwo także materiały opatrunkowe jałowe: bandaże, kompresy, bandaże kohezyjne itp. asortyment medyczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na liczny asortyment posiadamy szereg promocji. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobry bandaż opatrunkowy niejałowy
- przeznaczone do wykonywania opatrunków, podtrzymywania, stabilizacji
- pomocny w doraźnym opatrywaniu, złamań, zwichnięć
- odporne na strzępienie się
- delikatny materiał nie wywołujący podrażnień, odpowiedni dla alergików
- posiadają zawsze długi termin przydatności do użytku
- bandaże pakowane pojedynczo
- posiadają właściwości wentylacyjne
- bandaż pakowany pojedynczo
- niniejsza oferta dotyczy rozmiaru: 10 cm x 4 m


 • 2017-06-26 11:23:27 - Jacek

  W takiej cenie ciężko coś znaleźć dobrego, warto zakupić ten produkt

Polecamy Państwu również:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: