Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Najwyższej jakości bandaże, znanego i cenionego polskiego producenta

Bandaże niejałowe Matovis TZMO to wysokiej klasy produkty, powstały do zabezpieczania i podtrzymywania różnego rodzaju opatrunków. Ten szerokich rozmiarów bandaż może być stosowany na większe powierzchnie np. sprawdzi się w podtrzymywaniu doraźnym kończyn górnych przy złamaniach i zwichnięciach.

Bandaż jest niejałowy, wykonany z lekkiego, przepuszczalnego powietrze materiału, zapewniając skórze odpowiedni oddech. Dodatkowo produkt posiada specjalistycznie zabezpieczone brzegi zapobiegające się strzępieniu materiału. Materiał jest bardzo delikatny w dotyku nie podrażnia skóry. Jego zastosowanie  zapewnia doskonały komfort i wygodę podczas noszenia, nie krępując przy tym ruchów.

Bandaż niejałowy, nieelastyczny w rozmiarze 15 cm x 4 m, to wygodna propozycja dla szpitali i jednostek medycznych w opatrywaniu i zabezpieczaniu ran, zwichnięć, złamań itp., bandaże również przydatne w domowych apteczkach. Produkty można modyfikować na różny sposób, przycinając je do konkretnych rozmiarów w zależności od potrzeby.  Bandaże i inne produkty opatrunkowe do kupienia w naszym medycznym sklepie internetowym w konkurencyjnej cenie rynkowej.


punktor
 GŁÓWNE ZALETY:

- bandaże najwyższej jakości
- zapakowane pojedynczo
- bandaże stosowane do zabezpieczania opatrunków, w doraźnym podtrzymywaniu kończyn 
- znanego producenta medycznego, dzięki temu produkt jest bezpieczny
- bandaże o długim terminie przydatności
- produkty przyjazne dla skóry
- odporne na strzępienie się
- bandaż nieelastyczny
- w różnych rozmiarach i szerokościach
- z przepuszczalnego powietrze materiału
- specjalistycznie zabezpieczone brzegi przeciw strzępieniu się
- bandaż szerokich rozmiarów