Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobre i tanie opaski elastyczne, nazywane również jako: opaski z zapinką lub opaski z gumką.

Opaska elastyczna 10cm x 4m z zapinką - ekonomiczna. Opaski elastyczne to wyroby medyczne głównie stosowane jako materiały podtrzymujące np. opatrunki lub bandaże. Mogą również posłużyć jako opaski uciskowe np. na kolano, wykorzystywane także w przypadku zwichnięć, skręceń i uszkodzeń układu kostno - stawowego. Opaski charakteryzuje duża elastyczność, dzięki które produkty doskonale dopasowują się do każdej powierzchni ciała.

Opaska w komplecie z zapinką umożliwiającą zapięcie zapewniające bezpieczeństwo i dokładne dopasowanie produktu do własnych potrzeb. Opaska to produkt wielokrotnego zastosowania, z powodzeniem może być prana najlepiej ręcznie i w niewielkiej temperaturze bez dodatku chloru i innych substancji podrażniających. Materiał, z którego powstał wyrób to delikatna bawełna zapewniająca pełny oddech skórze.

Ponadto materiał opaski elastycznej jest higieniczny i odporny na strzępliwość i rozdzieranie się. Opaska elastyczna w tej ofercie dostępna w rozmiarze: 10cm x 4m, odpowiednia dla każdego, zapewnia możliwość modyfikacji w zależności od zastosowania i preferencji. Ekonomiczną opaskę oraz wiele innych produktów mogą zakupić Państwo w naszym sklepie za rozsądną i przystępną cenę. Posiadają szerokie zastosowanie w medycynie i rehabilitacji.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- elastyczna opaska dla wielokrotnego zastosowania
- opaski zapakowane pojedynczo
- może być stosowana jako opaska na kolano
- w różnego rodzaju zwichnięciach, jako materiał opatrunkowy, podtrzymujący
- posiadają długi termin przydatności do użytku
- w komplecie z zapinką
- materiał przyjazny dla skóry
- duży rozmiar dopasowujący się do każdej powierzchni
- w przystępnej cenie
- struktura zapobiegająca strzępieniu się 
- możliwość prania w niskiej temperaturze