Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrze wykonane tanie bandaże elastyczne.

Opaska elastyczna nazywana również bandażem może być stosowana zarówno na zwichnięcia jak i na złamania. Opaski doskonale sprawdzają się w odciążaniu lub w podtrzymywaniu większych opatrunków. Produkty można wykorzystywać również jako opaski uciskowe np. na kolano w eliminacji bólu, ich zastosowanie jest wszechstronne. Opaski to produkty dobrej jakości, wykonane z elastycznego materiału, nie ograniczającego ruchów podczas ich noszenia.

Formuła miękkiego i delikatnego materiału zapewnia wygodę, nie podrażniając skóry, pozwalając również na swobodny oddech. Opaska przeznaczona do kilkukrotnego zastosowania, produkt można prać, w niskiej temperaturze, bez chloru i wybielaczy. Opaski posiadają również właściwości odporne na rozerwalność i strzępienie się. Bandaż elastyczny w dużych rozmiarach 15cm x 4m, odpowiedni na większe powierzchnie ciała.

W komplecie zapinka, zapewniająca skuteczne zapięcie materiału z obu stron. W naszym medycznym sklepie znajdą Państwo również te i inne produkty opatrunkowe w atrakcyjnych cenach w szerokiej gamie rozmiarów. Zapraszany do skorzystania z oferty. Istnieje wiele sytuacji, w których stosowany bywa bandaż elastyczny (zarówno w medycynie, jak i np. rehabilitacji).

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- opaski elastyczne to sprawdzone sposoby na zwichnięcia, skręcenia również jako opaski uciskowe
- z elastycznego materiału nie powodujące ograniczeń podczas noszenia
- produkty zapakowane pojedynczo
- bandaż elastyczny w bardzo dobrej cenie
- bandaże  posiadają długi termin przydatności
- w komplecie z zapinką, zapewniającą skuteczne zapięcie
- opaski do kilkukrotnego zastosowania
- opaski delikatne i przyjazne dla skóry
- brzegi opaski odporne na strzępienie
- opaski dostępne w kilku rozmiarach
- możliwość prania w niskich temperaturach

Napisz opinię
2017-06-26 11:24:44 - 

Fajnie się rozciągają, nie pękają