Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi bandaż Coban

Samoprzylepny bandaż Coban to rodzaj popularnego na całym świecie bandażu, który spełnia się nie tylko w przypadku zabezpieczania złamań, zwichnięć ale również jako zabezpieczenie prewencyjne przed kontuzjami, szczególnie ważne dla sportowców m.in. biegaczy, koszykarzy, tenisistów, piłkarzy itp, odpowiedni również w kontroli opuchlizny. Bandaż kohezyjny to elastyczny rodzaj bandaża, który jest samospajający czyli przyklejający się do siebie. Dzięki temu nie wymaga dodatkowego mocowania za pomocą zapinki itp. Bandaże tego typu odpowiednie będą również dla osób nieodpornych na ucisk, który występuje przy tradycyjnym bandażowaniu. Ten rodzaj bandaża można stosować przy wielu urazach, zwichnięciach, w bandażowaniu urazów i kontroli opuchlizny.

Bandaż kohezyjny będzie również odpowiedni przy zabezpieczaniu opatrunków i do mocowania urządzeń medycznych. Samospajające właściwości pozwalają na szybkie sklejanie się. Bandaże łatwe w zastosowaniu przez każdego. Niedrogi bandaż samospajający się to propozycja materiału opatrunkowego dla wszystkich osób nieodpornych na ucisk, siłę ucisku można regulować samodzielnie. Bandaż samospajający nie wymaga specjalistycznego mocowania za pomocą zapinek czy wiązania wystarczy skleić końce ze sobą. Jest to bardzo łatwa metoda bandażowania, którą można stosować w każdych warunkach.

Bandaż Coban posiada specjalistyczną porowatą strukturę, która pozwala skórze na swobodny oddech, co również przyspiesza gojenie się. Bandaże kohezyjne Coban w naszym sklepie dostępne w trzech rozmiarach: 5 cm x 4,5 m, 7,5 cm x 4,5 m, 10 cm x 4,5 m w kolorze cielistym, który zapewnia dyskrecję. Długość rolki pozostaje niezmienna różnica jest jedynie w szerokości bandażu. Niniejsza oferta dotyczy bandażu w rozmiarze 10 cm x 4,5 m, w sklepie posiadamy również inne rodzaje bandaży kohezyjnych. Kolor cielisty idealnie wtapiający się w kolor skóry.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bandaż Coban
- przeznaczony do bandażowania różnych części ciała, odpowiedni w przypadku złamań, zwichnięć
- polecany do zastosowania prewencyjnie dla osób, które zawodowo lub hobbystycznie uprawiają dyscypliny sportowe narażające na kontuzje
- bardzo dobry dla osób nieodpornych na ucisk
- siłę ucisku można regulować samodzielnie
- w 100% oryginalny bandaż Coban 3M 
- samoprzylepny wygodny w użytkowaniu
- dostępny w kolorze cielistym
- aplikacja nie wymaga zapinek ani przylepców
- w tej ofercie bandaż w rozmiarze: 10 cm x 4,5 m

Napisz opinię
2017-06-26 11:29:19 - 

Samoprzylepny bandaż w takim kolorze to coś co każdy powinien mieć