Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Cewniki do odsysania górnych dróg oddechowych, stosowane są między innymi jako dreny odsysające do prowadzenia toalety drzewa oskrzelowego u pacjentów z rurką intubacyjną. Cewniki do ssaka oferowane są w różnych rozmiarach do wyboru. Prezentowane cewniki są sterylne, pakowane pojedynczo i zawsze posiadają długi termin przydatności.

Cewniki do ssaka posiadają zaokrąglone krawędzie, których owalny kształt odpowiedzialny jest za zmniejszenie ryzyka wystąpienia podrażnień podczas wprowadzania cewnika do jam ciała. Dreny do odsysania posiadają naprzemiennie umiejscowione otwory, co umożliwia dokładniejsze odsysanie wydzielin oraz jednocześnie ogranicza możliwość zatkania cewnika (niedrożność jednego otworu nie powoduje zaprzestania ssania). Każdy cewnik do odsysania posiada standardowych wymiarów miękką końcówkę stożkową, dzięki czemu dreny pasują do większości urządzeń i wyrobów medycznych dostępnych na rynku.


Dreny do odsysania dostępne są w różnych rozmiarach. Produkt należy przechowywać w możliwie odpowiednich warunkach, przede wszystkim w miejscu wolnym od nadmiaru wilgoci - umożliwi to zachowanie sterylności opakowania. Produkt wykonany z PCV, jałowy, jednorazowego użycia.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- prezentowane cewniki do odsysania górnych dróg oddechowych są kompatybilne z większością ssaków medycznych
- dostępne w różnych rozmiarach - oznaczone również kolorystycznie
- wytrzymałe na zaginanie
- posiadają długi termin przydatności
- wyprodukowane zgodnie ze ścisłymi normami dla wyrobów medycznych
- stosowane jako: cewniki do ssaka (odsysania), do prowadzenia toalety dróg oddechowych, odsysania wydzielin itd.

punktor  ROZMIARY I KOLORY:

Najczęsciej stosowane przez producentów kolorystyczne oznakowanie cewników, pomaga w wyborze odpowiedniego rozmiaru. Należy jednak zawsze zwracać uwagę zarówno na kolor, jak i wartość podaną na opakowaniu - symbol CH i następująca po nim liczba. Poniżej przedstawiamy tabelę rozmiarów oraz najczęściej odpowiadającą im długość oraz kolor cewnika do odsysania:


ROZMIAR CEWNIKA (CH) DŁUGOŚĆ CEWNIKA (mm) KOLOR CEWNIKA
CH06 400 mm zielony
CH08 400 mm niebieski
CH10 400 mm czarny
CH12 600 mm biały
CH14 600 mm zielony
CH16 600 mm pomarańczowy
CH18 600 mm czerwony
CH20 600 mm żółty
CH22 600 mm granatowy

 

Napisz opinię
2017-06-02 20:00:50 - 

Dobrej jakości cewniki, bardzo wytrzymałe i zgodne z każdym ssakiem medycznym