Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niezastąpiona w opiece nad pacjentem pianka higieniczna polskiego producenta

Pianki Seni Care są produktami myjąco - pielęgnującymi stosowanymi do codziennej higieny pacjentów zarówno w opiece domowej jak i szpitalnej. Są to sprawdzone środki doskonale myjące i nawilżające, pozostawiające na skórze warstwę ochronną. Pianki posiadają bardzo przyjemny zapach, nie podrażniający skóry. Wzbogacone zostały o pantenol, który doskonale nawilża, łagodzi skórę i skutecznie niweluje procesy zapalne.

Pianka higieniczna Seni Care zawiera również składnik natłuszczający z naturalnych oliwek, który skutecznie nawilża skórę. Dodatkowo biokompleks lniany, wzmacnia działanie pielęgnujące podrażnionej skóry. Pianka sprawdzi się doskonale do pielęgnacji skóry, która jest szczególnie narażona na działanie czynników drażniących. Dodatkowo w piance Seni Care zastosowano SINODOR jest to środek pochłaniający nieprzyjemny zapach moczu. Pianki są bardzo wygodnymi produktami, nie wymagającymi dużej ilości czasu przy pielęgnacji.

Po zastosowaniu pianki skóra jest doskonale oczyszczona i pozostaje dłużej świeża, niż przy zastosowaniu zwykłych preparatów pielęgnacyjnych. Pianka to bardzo dobry produkt medyczny, który sprawdzi się również w codziennej higienie dla osób mających bardzo wrażliwą skórę, dzięki zastosowaniu w niej licznych składników pielęgnujacych. Pianka pielęgnacyjna Seni Care dostępna w sprayu, zawartość 500 ml, bardzo wydajna.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wygodna w codziennym stosowaniu
- posiada przyjemny zapach
- wzbogacona o system SINODOR pochłaniający nieprzyjemny zapach moczu
- zawiera składnik niwelujący nieprzyjemne wrażenie zapachowe
- doskonale odświeża na dłużej
- daje efekt idelnego oczyszczenia skóry pozostawiając na niej film ochronny
- wzbogacona o pantenol składnik nawilżający i łagodzący
- wyciąg z oliwek i ekstrakt lnu doskonale pielęgnuje podrażnioną skórę
- stosowana w myciu i pielegnacji 


 

Napisz opinię
2017-06-27 21:15:11 - 

Dobrze się rozprowadza i nie pozostawia lepkiej skóry

2020-03-17 15:31:17 - 

Bardzo dobra dla leżących osób, stosuję dla mojej mamy od kilku lat jeszcze nie znalazłam lepszego kosmetyku