Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Delikatne chusteczki nawilżane znanego producenta

Chusteczki nawilżające Seni Care to produkty przeznaczone do codziennej pielegnacji skóry dorosłych. Najczęściej używane do oczyszczania dłoni, twarzy czy okolic intymnych. Chusteczki mogą być również stosowane u dzieci, jednak należy sprawdzić czy nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka i nie powodują uczulenia. Chusteczki nawilżane Seni Care to niezastąpiony produkt pielęgnacyjny na lato, szczególnie w upalne dni, idealnie odświeżają skórę.

Doskonale sprawdzą się w podróży, kiedy wymagamy szybkiej pielęgnacji. W składzie chusteczek zastosowano dwa bardzo cenne składniki jakimi są: alantoina i witamina E "zwana witaminą młodości". Witamina E powszechnie stosowana w wielu kosmetykach jest bardzo dobrym przeciwutleniaczem, który chroni skórę przed starzeniem się, skutecznie łagodzi podrażnienia i przyspiesza proces gojenia się ran.

Alantoina odpowiada za poziom nawilżenia skóry, również posiada właściwości kojące. Chusteczki Seni Care nie zawierają substancji podrażniających, dlatego będą odpowiednie dla osób z wrażliwą skórą. Ponadto są wykonane z bardzo miękkiej i delikatnej włókniny. Bardzo wygodne w użyciu, dla każdego. Zabezpieczenie opakowania klipsem nie pozwala chusteczkom na utratę wilgotności, dzięki temu można używać ich przez dłuższy czas.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- wygodne w użyciu
- wzbogacone o alantoinę składnik nawilżający
- zawierają witaminę E, która koi i łagodzi podrażnienia, przyspiesza gojenie się ran
- doskonałe do regularnego stosowania
- pozostwaiają delikatny zapach
- nie podrażniają
- niezastąpione w podróży
- bardzo ekonomiczne opakowanie 80 sztuk 


 

Napisz opinię
2017-06-27 21:14:16 - 

Dobrze nawilżają i odświeżają skórę