Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Chusteczki nawilżane z klipsem do codziennej pielegnacji.

Nawilżające chusteczki Abena przeznaczone do pielęgnacji skóry dorosłych. Stosowane w codziennej higienie osobistej, mogą być używane do oczyszczania skóry rąk, twarzy czy okolic intymnych. Sprawdzą się również u rodziców posiadających małe dzieci do przemywania np. rączek. Zawierają bezpieczne dla skóry substancje czyszczące i nawilżające, które nie powodują uczuleń.

Chusteczki nawilżające Abena nie posiadają składników perfumujących, idealne dla osób o wrażliwej skórze. Materiał zastosowany w produkcie to bardzo lekka i delikatna włóknina nie podrażniająca skóry. Chusteczki nawilżane to niezbędne produkty do codzienne pielęgnacji również w podróży i tam gdzie ograniczona jest możliwość korzystania z wody. Chusteczki Abena doskonale nawilżają skórę, nadając jej aksamitną delikatność.

Chusteczki nawilżane Abena posiadają bardzo ekonomiczne opakowanie zawierające 80 sztuk elastycznych chusteczek nawilżających. Nawilżające chusteczki są niezbędne dla każdego, kto potrzebuje szybkiej i skutecznej pielęgnacji bez użycia wody. Bardzo łatwe do usunięcia, nie zajmują dużo miejsca. Opakowanie posiada klips, który chroni chusteczki przed utratą wilgoci, dzięki czemu produkty nie wysychają i można użytkować je dłużej.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczone do częstego stosowania
- dla dorosłych, mogą być również stosowane u dzieci
- wolne od substancji perfumujących
- doskonałe do oczyszczania skóry i łagodzenia podrażnień
- solidny klips zapobiega wysychaniu zawartości opakowania 
- optymalnie nasączone
- w ekonomicznym opakowaniu 80 sztuk delikatnych i wytrzymałych chusteczek

Napisz opinię
2017-06-27 21:13:55 - 

Podoba mi się opakowanie chusteczek, ponieważ nie wysychają po otwarciu