Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Nieperfumowane chusteczki nawilżane dla dzieci Bambo Nature, przetestowane przez duńskie towarzystwo alergologiczne.

Chusteczki nasączone dla najmłodszych to bezpieczne produkty dla dzieci jak i również dla niemowląt. Chusteczki zostały przetestowane przez duńskie towarzystwo alergologiczne, dzięki czemu produkt jest jeszcze bardziej wiarygodny. Idealnie sprawdzą się przy codziennej pielęgnacji higieny np. przemywaniu skóry po zmianie pieluszki, do oczyszczania rączek, czy twarzy dziecka.

Zaletą jest to, że chusteczki nawilżające nie posiadają substancji perfumujących, dlatego z powodzeniem można wykorzystywać je u alergików i niemowlaków. Doskonale oczyszczają i łagodzą podrażnienia, nie podrażnając skóry. Chusteczki Bambo Nature posiadają optymalny poziom nawilżenia. Zostały wykonane z bardzo delikatnego i elastycznego  materiału, przystosowanego do skóry wrażliwej dziecka. Opakowanie zostało wzbogacone o bardzo solidny klips, który chroni chusteczki przed utratą wilgoci, dzięki czemu produkt jest dłużej dostępny w niezmienionej postaci.

Ponadto opakowanie jest bardo ekonomiczne znajduje się w nim 80 sztuk chusteczek. Chusteczki nawilżane są niezastapionym produktem dla wszystkich rodziców posiadających mniejsze i większe dzieci. Mogą być również stosowane przez dorosłych, a ze względu na badania alergologiczne idealne będą dla dorosłych alergików.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczone dla dzieci, bezpieczne dla niemowląt
- idealnie sprawdzą się u dorosłych osób posiadających alergie
- wolne od substancji perfumujących
- doskonałe do oczyszczania skóry i podrażnień
- solidny klips zapobiega wysychaniu zawartości opakowania
- posiadają optymalny poziom nawilżenia
- sprawdzą się w podróży
- bardzo ekonomiczne opakowanie posłuży na dłużej 80 sztuk chusteczek


Napisz opinię
2017-06-27 21:13:27 - 

Dziecięca skóra jest delikatna i wrażliwa, a te chusteczki nie podrażniają jej i nie wywołują alergii

2020-04-21 13:01:49 - 

Bardzo delikatne nie uczulają i nie podrażniają