Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Chusteczki nawilżane Seni Care do codziennej pielęgnacji.

Seni Care chusteczki nawilżające są to produkty przeznaczone do codziennej pielęgnacji. Idealnie sprawdzą się w oczyszczaniu skóry zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Można wykorzystywać je w pielęgnacji skóry małych dzieci, np. do przemywania rączek, o ile nie występuje uczulenie na wymienione składniki i nie powodują podrażnień. Chusteczki Seni Care sprawdzą się doskonale w czasie podróży, kiedy wymagamy szybkiego oczyszczenia skóry rąk, okolic intymnych czy twarzy.

Chusteczki Seni Care to produkty w pełni bezpieczne zawierające alantoinę. Alantoina jest składnikiem powszechnie wykorzystywanym w kosmetyce odpowiadającym za poziom nawilżenia skóry i jako substancja czynna w maściach i kremach np. przeciwtrądzikowych, również ma właściwości regenerujące skórę. Chusteczki w składzie posiadają również bisabolol wykazujacy szerokie spektrum działania kosmetycznego na skór m.in pielęgnacyjne, regenerujące czy antyseptyczne. Seni Care posiadają bardzo dużą powierzchnię, która jednorazowo oczyści dużą część ciała. 

Chusteczki nawilżane posidają pH 5,5 przyjazne dla skóry. Materiał, z którego zostały wykonane to bardzo miękka i delikatna włóknina nie podrażniająca skóry. Niezwykle poręczne opakowanie zmieści się do każdej torebki. W opakowaniu dostępnych 10 sztuk elastycznych chusteczek  z odpowiednim poziomem susbstancji nawilżających. Chusteczki nawilżające Seni Care są doskonałym rozwiązaniem w codziennej pielęgnacji skóry.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dla dzieci i dorosłych
- wygodne w użyciu
- wzbogacone o alantoine skutecznie nawilżają skórę
- zawierają bisababol o działaniu regeneracyjno - pielęgnującym 
- doskonałe do codziennej pielęgnacji
- pH 5,5 przyjazne dla skóry
- idealnie sprawdzą się w podróży
- pozostawiają delikatny niedrażniący zapach
- poręczne opakowanie 10 sztuk

Napisz opinię
2017-06-27 21:12:58 - 

Po użyciu moja skóra jest nawilżona, także duży plus