Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Koreczki do kaniul 100 sztuk

W tej ofercie prezentujemy Państwu popularny rodzaj asortymentu medycznego stosowanego powszechnie w szpitalach, ambulatoriach są to koreczki do kaniul. Koreczki do kaniul mogą Państwo spotkać również pod inną nazwą jak np. zatyczki do wenflonów, koreczki wenflonowe. Produkty przeznaczone zostały głównie do zamykania wenflonów - kaniul, pomp infuzyjnych, kraników trójdzielnych, kroplówek itp., połączeń medycznych.

Koreczki wenflonowe posiadają specjalistyczną konstrukcję, która dopasowuje się do otworów i pozwala na szczelne ich zamknięcie. Koreczki wyposażone zostały w uniwersalne złącze typu luer lock, dzięki temu dopasowują się do standardowych kaniul - wenflonów i innych połączeń dostępnych na naszym rynku. Koreczki kaniulowe w białym kolorze należą do jednorazowego zastosowania. Asortyment dostępny w zbiorczym opakowaniu mieszczącym 100 sztuk, każdy koreczek został zapakowany pojedynczo. Zastosowanie koreczków zapewnia szczelność za wysokim poziomie. 

Jest to sterylny asortyment wykonany zgodnie z normami UE dla medycznych produktów. Zatyczki do kaniul powstały z bezpiecznego niepirogennego i nietoksycznego tworzywa. Koreczki do kaniul posiadają długi termin przydatności do zastosowania. W naszym sklepie znajdą Państwo również inny asortyment medyczny w postaci kaniul - wenflonów, igieł, strzykawek oraz inne produkty medyczne do wszechstronnego zastosowania. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- koreczki do zamykania kaniul
- opakowanie zawiera 100 szt.
- każdy koreczek pakowany pojedynczo
- standardowe wymiary 
- zapewniają szczelność na wysokim poziomie
- długi termin przydatności
- kolor biały
- wyrób medyczny zgodny z normami UE