Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry stojak na kroplówki

W tej ofercie prezentujemy specjalistyczny sprzęt medyczny jakim jest stojak na kroplówki - statyw. Stojak medyczny na kroplówki w tej ofercie przeznaczony został do podtrzymywania kroplówek, może być również wykorzystywany jako stojak na inny asortyment medyczny. Stojak w dużym stopniu ułatwia podaż płynów infuzyjnych pacjentowi. Statyw do zastosowania w profesjonalnym środowisku medycznym jak i również warunkach domowych.

Stojak kroplówkowy - statyw charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością, wykonany został z materiału aluminiowego. Wyposażony w 4 zaczepowe wieszaki na, których można zawiesić kilka kroplówek czy innych produktów medycznych. Podstawa stojaka wykonana z plastiku z 5 nóżkami na kółkach, co ułatwia transportowanie sprzętu w inne miejsce, również pozwala na wygodne poruszanie się pacjenta. Dodatkowo dla większego bezpieczeństwa zastosowano kółka z hamulcami.

Wygodną opcją jest również regulacja wysokości pozwalająca dopasować stojak do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Wysokość od 104 do 211 cm. Stojak z kółkami o niewielkiej wadze 2,56 kg, z kolei maksymalne obciążenie każdego zaczepu wynosi 2,5 kg. W naszej ofercie znajdą Państwo również inny asortyment medyczny przeznaczony do wszechstronnego zastosowania. Oferta dotyczy 1 sztuki wieszaka.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- stojak z kółkami przeznaczony do zastosowania w warunkach medycznych i domowych 
- ułatwia podawanie płynów infuzyjnych
- wyposażony w 4 zaczepy
- wykonany z aluminium
- posiada plastikową podstawę z kółeczkami
- dla większego bezpieczeństwa zastosowano kółeczka z hamulcem
- stojak z regulacją wysokośc
i

punktor DANE TECHNICZNE:

- maks. obciążenie jednego zaczepu: 2,5 kg 
- kółeczka o średnicy: 2’’ 
- regulacja wysokości: 104 do 211 cm 
- waga całego stojaka: 2,56 kg 
- średnica podstawy: 56 cm 
- wysokość podstawy: 13 cm