Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Aparat do infuzji IS

W tej ofercie prezentujemy dobrej jakości asortyment medyczny jakim jest IS - aparat do infuzji. To przyrząd głównie przeznaczony do przetaczania płynów infuzyjnych. Infuzja w warunkach medycznych oznacza podaż płynów do organizmu innymi drogami niż naturalne. Dedykowany do profesjonalnego użytku przez wyspecjalizowany personel medyczny. Jest to prosty aparat infuzyjny charakteryzujący się bardzo dobrą jakością wykonania. Złożony z dwukanałowej konstrukcji zapewniającej szczelne połączenie z pojemnikami i płynami.

Aparat IS powstał z bezpiecznych tworzyw, niepirogenny, nietoksyczny, nie zawiera w składzie również elementów lateksowych, co pozwala na użytkowanie dla pacjentów mających uczulenie na ten rodzaj alergenu. Aparat infuzyjny posiada ostry kolec komory kroplowej o matowej strukturze. Komora kroplowa została zaopatrzona w dociskowe skrzydełka, dzięki temu ułatwia wkłucie w pojemnik z płynami jej rozmiar wynosi 6 cm. Dodatkowo posiada filtr, który zabezpiecza przed większymi cząstkami, które mogą dostać się do płynów infuzyjnych. Posiada również odpowietrznik z filtrem antybakteryjnym.

Kroplomierz komory równa się 20 kropli = 1ml +/-. Aparat EasyFlow został wyposażony w dren o długości 150 cm pozwalający na wygodne użytkowanie. Przyrząd transfuzyjny posiada standardowe połączenie typu luer lock, dzięki temu będzie odpowiedni z większością połączeń. Niniejsza oferta dotyczy asortymentu w postaci aparatu do infuzji IS 1 sztuki. Jest to produkt sterylny pakowany pojedynczo z długim terminem przydatności. Posiadamy także aparaty do transfuzji, różnego rodzaju dreny, cewniki, igły, strzykawki oraz inny asortyment medyczny, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- IS aparat do infuzji
- przeznaczony do podawania płynów inną niż naturalną drogą
- wykonany z dobrej jakości tworzyw, nie zawiera elementów lateksowych
- przezroczysta struktura
- dociskowe skrzydełka
- długość drenów 150 ml
- komora o wielkości 6 cm
- kroplomierz komory 20 kropli
- zakończenie drenu luer lock
- filtr zabezpieczający przed większymi cząsteczkami o wielkości oczek 15μm
- 1 sztuka