Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tani przedłużacz bursztynowy

Przedłużacz bursztynowy to specjalistyczny asortyment medyczny, który dedykowany jest głównie do zastosowania wraz z pompami infuzyjnymi, może być także wykorzystywany z innymi urządzeniami wymagającymi tego rodzaju połączenia, również z strzykawkami. Przedłużacz bursztynowy posiada bursztynowy kolo,r a to ze względu na jego zastosowanie. Ponieważ został przeznaczony do użytku z lekami nieodpornymi na działanie światła tzw. leki światłoczułe. 

Istnieją również przedłużacze do zastosowania z zwykłymi lekami nie wykazującymi działania na światło są to przezroczyste przedłużacze, które również zakupią Państwo w naszym sklepie. Przedłużacz tego typu pozwala na prawidłowe działanie pompy infuzyjny. Pompy infuzyjne to urządzenia, które wykorzystuje się do podawania precyzyjnej dawki leków, pokarmów, lub innych pomocniczych substancji leczniczych. Bardzo często pompy infuzyjne stosowane są na oddziałach intensywnej terapii, kardiologicznych, onkologicznych itp. Przedłużacz infuzyjny bursztynowy  powstał z bezpiecznego tworzywa, które nie zawiera związków toksycznych i jest niepirogenne. Dodatkowo posiada długi termin przydatności do zastosowania. Standardowe końcówki zapewniają kompatybilność dla większości uniwersalnych pomp infuzyjnych, strzykawek itp. Przedłużacz należy do sterylnej grupy produktów sterylizowany tlenkiem etylenu. 

Przedłużacz w kolorze bursztynowym o przezroczystej strukturze pozwala na obserwację zawartości. Dodatkowo jest wytrzymały i odporny na zginanie. Wytworzony został zgodnie z normami UE dla produktów medycznych. Produkt przeznaczony został do jednorazowego zastosowania. Przedłużacz posiada długość wynoszącą 150 cm, dzięki temu można ustawić go w bezpiecznej odległości od łóżka pacjenta. Przedłużacz do pompy infuzyjnej  powinien być przechowywany zgodnie z zaleceniami producenta czyli z dala od nasłonecznienia i wilgoci. W naszej ofercie sklepu medycznego posiadamy również inny rodzaj asortyment, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przedłużacz do pompy infuzyjnej
- bursztynowy przeznaczony do leków czułych na światło
- kolor bursztynowy o przezroczystej strukturze
- długość 150 cm pozwala na zachowanie odpowiedniej odległości od pacjenta
- jednorazowy
- z długim terminem przydatności do zastosowani
- wykonany z bezpiecznego nietoksycznego tworzywa
-wykonany zgodnie z wymaganiami UE dla wyrobów medycznych