Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogie kraniki trójdzielne

W naszym medycznym sklepie stworzyliśmy specjalistyczny dział, gdzie znajdą Państwo różnego rodzaju niewielki asortyment medyczny stanowiący uzupełnienie dla niektórych wyrobów medycznych jak np. aparaty infuzyjne, transfuzyjne, kaniule itp. W tej ofercie prezentujemy kraniki trójdzielne, które stosuje się do regulacji przepływów płynów infuzyjnych. Regulacja przepływu podczas podaży leków i substancji jest bardzo istotna w niektórych przypadkach nie powinna przebiegać zbyt szybko czy też wolno, dlatego należy stosować przepływ regulowany. 

W tym celu umieszcza się kranik trójdrożny, który można dostosować do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dzięki kranikowi podaż płynów może być dokonywana skokowo, co sprawia, że podawanie płynów jest kontrolowane. Kraniki trójdrożne powstały z bezpiecznych materiałów bez związków toksycznych, wykazują również doskonałą odporność na substancje przepływowe. Produkty zostały wykonane zgodnie z normami UE. Standardowe połączenia pozwalają na zastosowanie kraników z większością połączeń występujących na naszym rynku. Kraniki pakowane pojedynczo należą do sterylnego produktu medycznego.

Asortyment posiada długi termin przydatności do zastosowania. Niniejsza oferta dotyczy 1 sztuki kranika trójdzielnego, w sklepie posiadamy również opakowanie zbiorcze mieszczące 100 sztuk. Kraniki trójdrożne należą do jednorazowego asortymentu medycznego. Kraniki trójstronne dedykowane dla profesjonalnego użytku w jednostkach medycznych, ambulatoryjnych, dla wyjazdowych zespołów ratunkowych tupu karetki oraz innych. W naszym sklepie posiadamy szeroki asortyment produktów medycznych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- kraniki trójdrożne
- dedykowane do zastosowania wraz z aparatami infuzyjnymi
- pozwalają na regulację przepływu płynów
- wygodna regulacja skokowa 
- standardowe końcówki
- produkty zgodne z normami UE
- wykonane z bezpiecznych materiałów
- asortyment sterylny
- pakowane jednostkowo
- do profesjonalnego zastosowania
- wyrób medyczny jednorazowego zastosowania
- oferta dotyczy 1 szt