Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedroga staza materiałowa

W tej ofercie prezentujemy specjalny asortyment medyczny przeznaczony do profesjonalnego zastosowania jakim jest staza uciskowa. Staza uciskowa to pewnego rodzaju specjalistyczna opaska materiałowa z klipsem. Zazwyczaj wykorzystywana przez profesjonalne środowisko pielęgniarek, lekarzy, służb ratunkowych. Jest również podstawowym wyposażeniem żołnierzy na polu walki, służb ochronnych itp. Powinniśmy również mieć ją na wyposażeniu w domu czy samochodzie, może być pomocna podczas nagłych wypadków z dużym krwawieniem.

Staza z klipsem jest najczęściej wykorzystywana przy uciskaniu żył przed pobraniem krwi do badania, może być także stosowana w nagłych przypadkach, gdzie wystąpiła duża utrata krwi, np. przy zmiażdżeniu kończyn, podczas amputacji. Dzięki zastosowaniu stazy zmniejszymy bądź zatrzymamy krwawienie przez dociśnięcie tętnicy do kości oraz całkowitego jej zamknięcia. Jest to niewielki produkt medyczny, który składa się z opaski i klipsa zatrzaskowego. Staza jest asortymentem wielokrotnego zastosowania, który po użyciu można wymyć oraz poddać dezynfekcji przeznaczonymi do tego rodzaju preparatami dezynfekującymi.

Posiada pasek o dużej rozciągliwości można dopasować go do każdego rozmiaru kończyny górnej lub dolnej poprzez regulację. Staza z klamrą zatrzaskową posiada bardzo odporny na zniszczenia materiał. Staza z klipsem należy do specjalistycznego asortymentu medycznego przeznaczona do profesjonalnego zastosowania przez wyspecjalizowany personel medyczny, również może być stosowana przez zwykłych użytkowników. Staza bardzo wygodna w obsłudze, można ją obsługiwać jedną ręką. W naszej ofercie znajdą Państwo również inny rodzaj asortymentu medycznego przeznaczonego do wszechstronnego zastosowania. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- staza uciskowa
- przeznaczona do profesjonalnego zastosowania
- stosowana do uciskania żył
- pomocna podczas tamowania krwotoków
- wykonana z rozciągliwego materiału
- posiada klamerkę zatrzaskową
- z możliwością regulacji
- wygodna można obsługiwać jedną ręką
- możliwość dezynfekcji
- produkt medyczny zgodny z wymaganiami UE