Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Samoprzylepne opatrunki do kaniul

Plastry pod wenflon, elastopor marki Zarys (plsatry, opatrunki do kaniul, wenflonów). to samoprzylepne opatrunki przeznaczone do stabilnego zabezpieczania i mocowania kaniul dożylnych. Plastry zostały wykonane z hydrofobowej włókniny, która posiada odporność na zwilżanie powierzchni. Opatrunki pokryte są klejem akrylowy, nie podrażniającym skóry, zmniejszają ryzyko powstawania infekcji i zakażeń.

Na środku plastry posiadają wkład chłonny, który chroni przed przywieraniem włókniny do miejsca wkłucia. Dodatkowo podkładka włókninowa przeznaczona jest do umieszczania pod skrzydełkami kaniuli, zapobiegając uszkodzeniu skóry, przez tworzywo wenflonu. Struktura włókninowa plastra samoprzylepnego zapewnia również doskonałą wentylację, przepuszczają powietrze, zapewniając odpowiednią wentylację skórze.

Opatrunek elastopor jest bardzo elastyczny i dopasowuje się do powierzchni skóry, nie ograniczając ruchów. Plastry to produkty jałowe, hipoalergiczne. Produkty przeznaczone dla profesjonalnego zastosowania w środowisku medycznym, mogą również posłużyć do opatrywania niewielkich skaleczeń i ran. Plastry dostępne w opakowaniu ekonomicznym, w środku pojedynczo pakowane opatrunki jałowe.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- do zabezpieczania i mocowania kaniul
- spełniają funkcję higieniczną
- pakowane pojedynczo
- samoprzylepne
- zawierają klej akrylowy
- z hydrofybowej włókniny 
- wyposażone w chłonny wkład
- bardzo elastyczne dopasowujące się do powierzchni skóry
- plastry jałowe
- pakowane pojedynczo
- mogą posłużyć jako opatrunki na skaleczenia i rany