Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Gaziki do dezynfekcji najwyższej jakości

Gaziki sterylne do dezynfekcji Alkolek, to doskonałe produkty medyczne do oczyszczania ran, skaleczeń, zadrapań, zarówno w warunkach szpitalnych i domowych. Sprawdzą się także w gabinetach medycyny estetycznej, w licznych zabiegach kosmetycznych. Gaziki posiadają bardzo delikatny materiał o czterowarstwowej konstrukcji, niezwykle miękki, nie podrażniający skóry, nawet  wrażliwej.

Produkty zostały nasączone 70% alkoholem izopropylowym, osoby uczulone na ten rodzaj składnika nie powinny stosować gazików, gdyż może to skutkować licznymi podrażnieniami skóry. Alkohol izopropylowy posiada bardzo dobre właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze, skutecznie zwalczając drobnoustroje, tym samym zapobiega zakażeniom bakteryjnym i grzybicznym. Gaziki do jednokrotnego zastosowania.

Zaleca się przechowywanie produktów w temperaturze poniżej 25 stopni Celsjusza. Gaziki dezynfekujące bardzo wygodne w zastosowaniu dla każdego, ich powierzchnia, zapewnia skuteczne oczyszczenie skóry. Mogą Panstwo zakupić gaziki do dezynfekcji, w naszym sklepie w bardzo ekonomicznym opakowaniu, mieszczącym 100 sztuk, sterylnie pakowanych pojedynczo gazików. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- do zastosowania w opiece szpitalnej, ambulatoryjnej i domowej
- doskonałe do zabiegów i iniekcji
- obficie nawilżone
- czterowarstwowa konstrukcja materiału
- zawierają alkohol izopropylowy 70 % 
- jednorazowego zastosowania, gotowe do natychmiastowego użytku
- w niewielkim opakowaniu
- gaziki jałowe 
- posiadają właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze
- każda sztuka zapakowana oddzielnie
- ekonomiczne opakowanie 100 sztuk