Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tanie gaziki jednorazowe w ekonomicznym opakowaniu z alkoholem

Jednorazowe gaziki do dezynfekcji nasączone alkoholem w ekonomicznym opakowaniu, głównie przeznaczone do oczyszczania skóry przed iniekcją skórną, można również wykorzystywać je w przemywaniu niewielkich skaleczeń, ran. Gaziki używane powszechnie  w szpitalach, przychodniach, gabinetach ambulatoryjnych itp., sprawdzą się również w w domowej opiece dla dzieci i dorosłych.

Gaziki jednorazowe nasączone są alokoholem izopropylowym 70 procentowym, (alkohol izopropylowy jest doskonałym środkiem antyseptycznym), w dezynfekcji skóry.  Gaziki standardowych rozmiarów o wysokiej chłonności, łatwe w chwytaniu. Gaziki są bardzo komfortowe w codziennym użytkowaniu do zewnętrznego zastosowania. Gaziki nie powinny być stosowane u osób mających uczulenie na alkohol izopropylowy.

Produkty charakteryzują się delikatną włókniną, nie podrażniającą skóry i nie zostawiającą nitek. Gaziki hamują rozprzestrzenianie się zakażeń i chorób. Produkty do dezynfekcji dostepne są w opakowaniu, posiadającym 100 sztuk asortymentu, każdy zapakowany jest sterylnie, pojedynczo, dzięki temu gotowy do natychmiastowej dezynfekcji. Opakowanie niewielkich rozmiarów, bardzo podręczne. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- do użytku w opiece szpitalnej, ambulatoryjnej i domowej
- wykonane z miękkiej włókniny
- jednorazowe, gotowe do natychmiastowego użytku
- zawierają substancję czynną: alkohol izopropylowy 70%
- opakowanie niewielkich rozmiarów
- gaziki jałowe 
- zapobiegają rozprzestrzenianiu się zakażeń i chorób
- każdy gazik pakowany oddzielnie
- doskonałe do iniekcji, przemywania niewielkich skaleczeń