Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Aparat do transfuzji TS

W tej ofercie prezentujemy Państwu bardzo dobry asortyment medyczny, do którego należy aparat do transfuzji krwi w skrócie TS. Transfuzja krwi to jeden z poważniejszych zabiegów, który wykonuje się w szczególnych przypadkach najczęściej utraty dużej ilości krwi zagrażającej życiu, również w niektórych chorobach jak np. anemia, białaczka, skazy krwotoczne czy choroby nowotworowe, oczywiście istnieją również inne wskazania do wykonania tego typu zabiegów. Polega na przetaczaniu pewnej ilości krwi lub jej składników w celu uzupełnienia braków. Między innymi do takich celów stosuje się aparaty transfuzyjne. 

Aparat transfuzyjny powstał z bezpiecznego tworzywa nietoksycznego i niepirogennego. Dodatkowo posiada antybakteryjny filtr chroniący przed bakteriami i drobnoustrojami, które mogłyby dostać się do środka. Aparat transfuzyjny wyposażony został w specjalistyczną zatyczkę, a komora kroplowa została zaopatrzona w skrzydełka dociskowe, które ułatwiają wkłucie w pojemnik z płynami. W aparacie także odpowietrznik z filtrem przeciw antybakteryjnym i niebieską zamykaną klapką. Dwukanałowa konstrukcja zapewnia bardzo szczelne połączenie z pojemnikami i płynami.

Aparat do transfuzji posiada trwały dren, który zapewnia bardzo dobrą drożność, przepływ rolkowy. Aparat do wykonywania transfuzji jest sterylnym asortymentem medycznym pakowany pojedynczo. W naszej ofercie znajdą Państwo aparaty infuzyjne IS oraz inny asortyment medyczny. Asortyment dedykowany głównie dla jednostek medycznych, powszechnie stosowany na oddziałach ratunkowych, hematologicznych. Produkt przeznaczony do profesjonalnego zastosowania w warunkach medycznych. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- TS aparat do transfuzji
- przeznaczony głównie do transfuzji 
-powstał z bezpiecznego tworzywa nietoksycznego i niepirogennego
- dwukanałowa konstrukcja zapewnia szczelne połączenie z pojemnikami i płynami
- długie połączenie drenowe
- produkt sterylny
- pakowany pojedynczo
- wyposażony w odpowietrznik z filtrem
- 1 sztuka

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: