Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Koreczki do wenflonów 10 sztuk

Koreczki do kaniul inaczej mogą być również nazywane jako koreczki do wenflonów, zatyczki kaniulowe, zakończenie do wenflonów. Jest to niewielki asortyment dedykowany do zamykania kaniul - wenflonów, stosowane również jako zatyczki do aparatów iniekcyjnych, pomp infuzyjnych itp., mogą być również używane do innych połączeń. Najczęściej jednak wykorzystywane przy kaniulach, kaniule to niewielki rodzaj igły z połączeniem rurkowym przez, który najczęściej wprowadza się leki lub inne substancje odżywcze dożylnie.

Każda kaniula wymaga zastosowania odpowiedniego zamknięcia a takie stanowią prezentowane w naszej ofercie zatyczki wenflonowe. Posiadają standardowe końcówki, dzięki temu będą dostępne dla uniwersalnych wenflonów - kaniul występujących na naszym rynku. Koreczki do wenflonów powstały z bezpiecznego niepirogennego i nietoksycznego tworzywa. Koreczki należą do sterylnego asortymentu medycznego, pakowane pojedynczo. Koreczki wenflonowe - kaniulowe gwarantują szczelność na wysokim  poziomie. Jest to asortyment jednorazowego zastosowania. 

W opakowaniu mieści się 10 sztuk koreczków, w naszej ofercie sklepu medycznego również znajdą Państwo koreczki w opakowaniu zawierającym 100 sztuk. Są to produkty z długim terminem przydatności do zastosowania. Zatyczki do kaniul są bezpieczne zgodne z normami UE. Koreczki zamykające kaniule dedykowane do profesjonalnego zastosowania w warunkach medycznych. Nasza propozycja asortymentu medycznego w postaci koreczków do wenflonów skierowana jest do jednostek medycznych szpitali, gabinetów ambulatoryjnych, wyjazdowych zespołów ratunkowych itp. W naszej ofercie znajdą Państwo także iny asortyment medyczny do wszechstronnego zastosowania.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- koreczki do wenflonów
- stanowią zamknięcie do kaniul - wenflonów, aparatów iniekcyjnych, pomp infuzyjnych
- dedykowane dla specjalistycznych jednostek medycznych
- dostępne zawsze z długim terminem ważności
- wykonane zgodnie z wymaganiami UE dla wyrobów medycznych
- sterylne, szczelnie zapakowane
- koreczki posiadają uniwersalne końcówki
- w opakowaniu 10 sztuk