Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry materac na odleżyny

Materac na odleżyny dla osób chorych unieruchomionych leżących. Jest to doskonały produkt zapobiegający tworzeniu się nowych ran odleżynowych oraz eliminujący ból w już powstałych. Materac posiada dwie niezależne sekcje 130 komór napełniane naprzemiennie przez specjalistyczną pompę. Pompa pozwala na płynną regulację ciśnienia, którą można dostosować do wagi pacjenta. Zastosowanie naprzemiennej funkcji sprawia, że poszczególne obszary ciała pacjenta nie stykają się z podłożem w sposób ciągły dłużej niż przez kilka minut, dając jeszcze większy komfort pacjentowi i przynosząc znaczną ulgę oraz przyspieszają proces leczniczy ran.

Ciśnienie w materacu można zmniejszać i zwiększać według własnych potrzeb. Dużą zaletą w tym modelu jest zastosowanie cichej pompy, która umożliwia bezszelestną pracę, dzięki temu osoba chora może odpoczywać i spać w cichych warunkach. Pomimo, iż materac przeciwodleżynowy cieszy się dużą bezawaryjnością wśród użytkowników, to jednak czasami może ulec zniszczeniu przez np. nieumyślne przecięcie ostrym przedmiotem. W tym celu producent do produktu dołączył tzw. plaster naprawczy, który w przypadku uszkodzenia pomogą naprawić materac bez konieczności kupowania nowego produktu.

Materac charakteryzuje bardzo szybki czas napełniania wynoszący zaledwie 12 minut. Jego lekka wag jedyne 2 kg pozwala na wygodne przenoszenie już napompowanego produktu w dowolne miejsce. Materac na odleżyny dla chorego o wadze maksymalnej 130 kg. Do zestawu dołączono również hak, który umożliwia wieszanie pompy przy łóżku. Materac odleżynowy idealnie sprawdzi się dla osób obłożnie chorych, które nie mają możliwości wychodzenia z łóżka ze względów zdrowotnych. Gwarancja jaką oferuje producent na urządzenie to okres 18 miesięcy. Materac można stosować bezpośrednio na materac do spania czy zwykłe łóżko, jego powierzchnię dla zwiększenia komfortu i higieny zaleca nakryć się prześcieradłem. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- materac na odleżyny
- polecany dla osób obłożnie chorych leżących w celu zminimalizowania ran odleżynowych oraz zapobiegnięciu tworzenia się nowych
- materac posiada 130 komór napełniających się naprzemiennie
- gwarantuje wysoki komfort użytkowania i odpowiednią cyrkulację powietrza
- posiada specjalistyczną pompę z płynną regulacją ciśnienia dostosowującą się do wagi chorego
- pompa zapewnia bardzo ciche warunki pracy, bez względu na obciążenie
- materac cieszy się dużą bezawaryjnością wśród użytkowników
- szybki czas napełniania 12 minut
- do produktu dołączono plaster naprawczy - samoprzylepny
- posiada specjalny hak pozwalający na mocowanie pompy przy łóżku
- bardzo lekki co ułatwia jego przenoszenie nawet po napompowaniu
- gwarancja na okres 18 miesięcy

punktor  INFORMACJE DODATKOWE

- materac powietrzny 
- ciśnienie robocze kompresora: 45 do 110mmHg 
- czas pełnego cyklu pompowania: 12 minut 
- maksymalna waga leżącego: 130 kg
- pompa o wadze: 930g
- wymiary pompy: 24,5 x 12 x 9,3 cm
- waga produktu: 2kg
- gabaryt po napompowaniu: 196 x 86 x 6,5 cm
- kolor: beżowy
- okres serwisowania: 18 miesięcy