loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
Materac dla chorego - na odleżyny
    • następny
    •  
Cena:135,00 PLN
Produkt dostępny!
średnia: 5.0  ocen: 1
Polecamy Państwu również:
  • Opis produktu

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry materac na odleżyny

Materac na odleżyny dla osób chorych unieruchomionych leżących. Jest to doskonały produkt zapobiegajacy tworzeniu się nowych ran odleżynowych oraz eliminujący ból w już powstałych. Materac posiada dwie niezależne sekcje 130 komór napełniane naprzemiennie przez specjalistyczną pompę. Pompa pozwala na płynną regulację ciśnienia, którą można dostosować do wagi pacjenta. Zastosowanie naprzemiennej funkcji sprawia, że posczególne obszary ciała pacjenta nie stykają się z podłożem w sposób ciągły dłużej niż przez kilka minut, dając jeszcze większy komfort pacjentowi i przynosząc znaczną ulgę oraz przyspieszają proces leczniczy ran.

Ciśnienie w materacu można zmniejszać i zwiększać według własnych potrzeb. Dużą zaletą w tym modelu jest zastosowanie cichej pompy, która umożliwia bezszelestną pracę, dzięki temu osoba chora może odpoczywać i spać w cichych warunkach. Pomimo, iż materac przeciwodleżynowy cieszy się dużą bezawaryjnością wśród użytkowników, to jednak czasami może ulec zniszczeniu przez np. nieumyślne przecięcie ostrym przedmiotem. W tym celu producent do produktu dołączył tzw. zestaw naprawczy, do którego należą łatki + klej, które w przypadku uszkodzenia pomogą naprawić materac bez konieczności kupowania nowego produktu.

Materac charaktryzuje bardzo szybki czas napełniania wynoszący zaledwie 12 minut. Jego lekka wag jedyne 2 kg pozwala na wygodne przenoszenie już napompowanego produktu w dowolne miejsce. Materac na odleżyny dla chorego o wadze maksymalnej 130 kg. Do zestawu dołączono również hak, który umożliwia wieszanie pompy przy łóżku. Materac odleżynowy idealnie sprawdzi się dla osób obłożnie chorych, które nie mają możliwości wychodzenia z łóżka ze względów zdrowotnych. Gwarancja jaką oferuje producent na urządzenie to okres 18 miesięcy. Materac można stosować bezpośrednio na materac do spania czy zwykłe łóżko, jego powierzchnię dla zwiększenia komfortu i higieny zaleca nakryć się prześcieradłem. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- matera na odleżyny
- polecany dla osób obłożnie chorych leżących w celu zminimalizowania ran odleżynowych oraz zapobiegnięciu tworzenia się nowych
- materac posiada 130 komór napełniających się naprzemiennie
- gwarantuje wysoki komfort użytkowania i odpowiednią cyrkulację powietrza
- posiada specjalistyczną pompę z płynną regulacją ciśnienia dostosowującą się do wagi chorego
- pompa zapewania bardzo ciche warunki pracy, bez względu na obciążenie
- materc cieszy się dużą bezawaryjnością wśród użytkowników
- szybki czas napełniania 12 minut
- do produktu dołączono zestaw naprawczy klej + łatki
- posiada specjalny hak pozwalający na mocowanie pompy przy łóżku
- bardzo lekki co ułatwia jego przenoszenie nawet po napompowaniu
- gwarancja na okres 18 miesięcy

punktor  INFORMACJE DODATKOWE

- ciśnienie robocze kompresora: 45 do 110mmHg 
- czas pełnego cyklu pompowania: 12 minut 
- maksymalna waga leżącego: 130 kg
- waga pompy: 930g
- wymiary pompy: 24,5 x 12 x 9,3 cm
- waga materaca: 2kg
- wymiary po napompowaniu: 196 x 86 x 6,5 cm
- kolor materaca: beżowy
- gwarancja: 18 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: