Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobra  poduszka przeciwodleżynowa Bio Flote

W tej ofercie prezentujemy dobrej jakości poduszkę przeciwodleżynową, która polecana jest również przy hemoroidach. Odleżyny należą do jednych z trudniej gojących się ran na ciele. Ich leczenie jest długotrwałe, towarzyszy im również duża bolesność. Dlatego nasza poduszka pozwala zapobiegać tworzeniu się odleżyn, ponieważ zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w miejscach, które narażone są na długotrwałe siedzenie czy leżenie. Poduszka sprawdzi się dla osób cierpiących na hemoroidy, również powinna być stosowana prewencyjnie.

Poduszkę odleżynową można także stosować po porodzie fizjologicznym, w dużym stopniu pozwala ograniczyć bolesność, eliminując dyskomfort. Poduszka dmuchana  wygodna podczas siedzenia i łatwa w zastosowaniu. Poduszka na hemoroidy i odleżyny wyposażona została w 3 unikalne warstwy i podwójny system komór. W dużym stopniu redukuje nacisk podłoża na ciało nawet do 35 %. Zastosowanie poduszki nie ogranicza przepływu krwi. Poduszka zapewnia optymalne rozłożenie nacisku ciała na pośladki i uda. Poduszkę można bardzo szybko napompować ustami, więc nadaje się do użytku w każdych warunkach. Poduszka polecana dla seniorów, osób, które długi czas spędzają w pozycji siedzącej np. kierowcy oraz osób długotrwale unieruchomionych leżących. Zastosowanie poduszki pozwala również odciążyć kręgosłup. 

Poduszki tego typu bardzo dobrze sprawdzają się dla pacjentów z rotacją miednicy, po endoprotezach, na wózkach inwalidzkich. Poduszki dmuchane powstały z dobrej jakości materiału, dodatkowo posiadają miękki pokrowiec pozwalający na wygodne użytkowanie produktu. Poduszka dmuchana dobrej jakości w dobrej cenie. Rozmiar prezentowanej poduszki: 40cm x 40cm x 5,5 cm, produkt przeznaczony na maksymalne obciążenie wynoszące 130 kg. W naszej ofercie posiadamy również inne poduszki z przeznaczeniem na odleżyny, hemoroidy itp. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- poduszka polecana na odleżyny, hemoroidy, po porodzie fizjologicznym 
- powoduje ograniczenie bólu 
- zapewnia doskonały odpływ powietrza ułatwiając oddychanie skórze
- odpowiednie wyprofilowanie zapewnia optymalne rozłożenie nacisku ciała na pośladki i uda
- poduszka może być stosowana na krzesło, łóżko, fotel, wózek inwalidzki itp.
- 3 warstwowa budowa i podwójny system komór
- odpowiednia dla osób mających siedzący tryb pracy
- pozwala na odciążenie ciała, które podczas długotrwałego leżenia, siedzenia ogranicza zdolność ruchową
- poduszka pozwala zmniejszyć ucisk na krocze eliminując ból podczas siedzenia
- zapewnia stały dopływ powietrza
- sprawdza się dla osób trwale unieruchomionych po wypadkach itp.
- maksymalna masa użytkownika: 130 kg
- rozmiar: 40cm x 40cm x 5,5 cm

Napisz opinię
2020-03-20 14:41:53 - 

Wygodna i miękka a co najważniejsze zapobiega odlezynom