Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Poduszka pneumatyczna na odleżyny

Odleżyny to niestety bolesne i bardzo trudne rany do wyleczenia. Dlatego jeżeli mamy w otoczeniu osobę długotrwale leżącą czy siedzącą warto działać prewencyjnie starając się nie dopuścić do powstawania takich ran. Warto w tym celu zakupić specjalistyczne materace na odleżyny czy poduszki. Tego typu poduszki głównie dedykowane są do wózków inwalidzkich dla osób, które przez dłuższy czas przebywają w pozycji siedzącej. Ale oprócz tego mogą być przydatne do siedzenia na fotelach, krzesłach czy nawet kanapach. Ten rodzaj poduszki może być także stosowany dla osób mających problemy z hemoroidami, a nawet kobiet w ciąży.

Również można ją użytkować na już istniejące odleżyny lub też stosować prewencyjnie. Poduszka może być pomocna w siedzeniu dla osób które długo pracują w pozycji siedzącej w pracy czy w domu. Poduszka przeciwodleżynowa Prevent Plus przydatna takze dla osób mających problemy w obrębie kości ogonowej, miednicy czy pośladków. Poduszka posiada specjalistyczną konstrukcje, nacisk na wybraną komorę powoduje wzrost ciśnienia w sąsiedniej komorze odciążając poszczególne części ciała. Co również zapewnia doskonałą wentylację powietrza w okolicach krocza i pozwala niwelować ból w czasie siedzenia.

Poduszka antyodleżynowa otoczona została pokrowcem, który można prać dodatkowo materiał wykazuje odporność na pleśń. Pokrowiec posiada również antypoślizgowy spód zapobiegający ślizganiu się. Materiał gwarantuje przewiewność zapobiegając poceniu się okolic krocza. Poduszka wykonana została w specjalistycznej technologii, która zapobiega rozszczelnianiu się. Posiada także uchwyt pozwalający na wygodne przenoszenie jej w dowolne miejsce. Poduszka pneumatyczna wyposażona jest również w zawór za pomocą którego możemy regulować jej twardość. Rozmiar poduszki pozwala na zastosowanie jej praktycznie w każdym wózku inwalidzkim, dodatkowo posiada rzepy, zapewniające bezpieczne mocowanie. Przeznaczona na obciążenie wagowe max. 120 kg. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- poduszka pneumatyczna na odleżyny
- zapobiega powstawaniu ran odleżynowych
- pomocna dla osób długotrwale przebywających na wózkach inwalidzkich, przebywających w pozycji siedzącej w domu, pracy
- pomocna dla osób cierpiących na hemoroidy
- wyposażona w zdejmowany dwuwarstwowy pokrowiec odporny na pleść
- pokrowiec antypoślizgowy z rzepami
- posiada specjalistyczną konstrukcję pozwalającą na odciążenie poszczególnych części ciała, niweluje ból 
- przewiewny materiał pokrowca poduszki
- specjalistyczny zawór pozwala na regulację twardości poduszki
- poduszka z uchwytem do przenoszenia 
- przeznaczona na duże obciążenie wagowe 

punktor  DANE TECHNICZNE:

- rozmiar poduszki: 46x38x4 cm
- maksymalna waga użytkownika 120 kg

Napisz opinię
2021-03-11 14:08:47 - 

poduszka bardzo dobra wygodna wysyłka błyskawiczna polecam