Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Nożyczki ratunkowe - nożyce opatrunkowe 14,5 cm

Ratunkowe nożyce to sprzęt medyczny, który powinien znaleźć się w każdej apteczne medycznej, niezbędne w akcjach ratunkowych dla zespołów wyjazdowych. Nożyczki opatrunkowe również powinny znaleźć się na wyposażeniu domowej i samochodowej apteczki. Nożyce ratunkowe głównie stosowane przy przecinaniu odzieży, podczas akcji ratowniczych jak i również pasów bezpieczeństwa. Nożyce opatrunkowe można również używać przy cięciach bandaży i innych materiałów opatrunkowych niezbędnych podczas ratowania życia. 

Ich solidne wykonanie pozwala przecinać tak twarde materiały jak skóra czy jeans. Ergonomiczna konstrukcja nożyczek zapewnia wygodne trzymanie w dłoni podczas wykonywanych czynności. Co ważne nożyczki nie wyślizgują i nie powodują ucisku dłoni. Nożyce ratunkowe posiadają zabezpieczenia przed przypadkowym zranieniem się, dzięki czemu są bezpieczne w zastosowaniu przez każdego.

Nasze nożyce opatrunkowe to sprawdzony sprzęt ratowniczy niezastąpiony w szpitalach, jednostkach medycznych, karetkach również w domu. Nożyczki ratunkowe o standardowym wymiarze 14, 5 cm, zmieszczą się do każdej apteczki. W ofercie dostępne również inne sprzęty wykorzystywane w ratownictwie medycznym takie jak: młotki bezpieczeństwa z nożem, wielofunkcyjne latarki oraz noże dla ratowników medycznych, strażaków, czy innych specjalistycznych jednostek.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- nożyce ratunkowe niezbędne podczas wykonywania akcji ratunkowych
- stosowane przez specjalistyczne zespoły ratunkowe, jednostki medyczne, również w domowych warunkach
- nożyczki  bardzo ostre, idealne do cięcia grubych materiałów np. pasy bezpieczeństwa czy jeans
- z zabezpieczonymi ostrzami
- stosowane również do przycinania bandaży i innych materiałów opatrunkowych
- ergonomiczny kształt pozwala na stabilne trzymanie w ręku 
- solidne ostrza nie ulegają szybkiemu tępieniu się
- nożyce ratunkowe o długości 14,5 cm
- w konkurencyjnej cenie rynkowej
- wytrzymałe na wysokie temperatury
- możliwość sterylizacji