Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Błyskawiczny kompres chłodzący w saszetce swing med

Kompresy chłodzące to idealne produkty medyczne przeznaczone na bóle i opuchliznę. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu zimny kompres błyskawiczny swing med. To idealny kompres chłodzący pomagający w uśmierzeniu bólu związanego z upadkami, skaleczeniami i innymi urazami. Kompres - okład chłodzący także doskonale radzi sobie ze zminimalizowaniem opuchlizny. 

Suchy lód niezwykle przydatny w domu zarówno dla dzieci jak i dorosłych, ponieważ jest błyskawiczny w zastosowaniu tym samym przynosi szybką ulgę, minimalizując obrzęk i łagodząc ból. Okład chłodzący - suchy lód bardzo często stosowany przez sportowców szczególnie w piłce nożnej czy siatkowej podczas kontuzji w celu uśmierzenia bólu.

Kompres chłodzący w saszetce to idealne rozwiąznie, które można zabrać w podóż nie zajmuje dużo miejsca, zmieści się praktycznie wszędzie. Przed zastosowaniem kompresu należy wstrząsnąć produktem, jego szczegółowe zastosowanie znajdą Państwo na odwrocie opakowania. Okład dostępny jest tylko do użytku zewnętrznego. W naszej ofercie posiadamy również inne kompresy zarówno do zastosowania na zimno i ciepło, prosimy o zapoznanie się z ofertą.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- kompres medyczny dla dzieci i dorosłych
- na zewnętrzne zastosowanie
- zimny kompres swing med pomaga uśmierzyc ból i zminimalizować opuchliznę
- okład chłodzący o błyskawicznym działaniu
- często stosowany przez sportowców np. piłkarzy czy siatkarzy
- niewielkich rozmiarów, można zabrać go wszędzie
- kompres w wygodnej saszetce
- łatwy w użyciu, przed zastosowaniem należy nim wstrząsnąć
- okład chłodzący w bardzo dobrej cenie
- waga: 100g
- wymiary: 15x11 (cm)