Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Niezbędnik wojskowy - Multitool

Niezbędnik wojskowy 6 w 1 to przede wszystkim podstawowe wyposażenie każdego żołnierza, miłośnika survivalu czy turystyki biwakowej. Multitool jest niezbędny na każdym poligonie wojskowym. Mówi się nawet, że jest to najbardziej pożądany polski gadżet przez zołnierzy NATO. Niezbędnik – multitool przyda się podczas różnych wyjazdów i podróży, gdzie dominuje kuchnia biwakowa. Nasz niezbędnik posiada 6 elementów do, których należą: nóż, łyżka, widelec, otwieracz do puszek, korkociąg czy otwieracz do butelek.

W naszym modelu istnieje możliwość odpięcia łyżki i widelca, dzięki temu zyskują Państwo większą wygodę podczas spożywania posiłków. Bardzo dobra funkcja otwieracza do butelek i puszek pozwoli na szybkie ich otwarcie. Nóż może posłużyć do krojenia czy cięcia wielu rzeczy. Multitool został wyposażony w wygodną rękojeść, która zapobiega wyślizgiwaniu się przedmiotu z dłoni. Do rękojeści można zamontować łyżkę lub widelec i w wygodny sposób spożywać posiłki. Niezbędnik wykonany została z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej.

Wygodny pokrowiec w kolorze khaki, pozwala na dyskretne umieszczenie niezbędnika przy spodniach, czy schowaniu go w kieszeni bez krępowania ruchu. Multitool to również doskonałe narzędzie dla wędkarzy czy działkowców. Nóż wojskowy posiada standardową długość i wysokość, doskonale dopasowuje się do trzymania w dłoni. Długość niezbędnika złożonego wynosi 14 cm, z kolei szerokość 2cm. Waga noża wynosi 152 g. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne gadżety związane z ratownictwem i turystyką jak np. noże ratownicze. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- niezbędnik wojskowy 6 w 1
- stanowi podstawowe wyposażenie każdego żołnierza, miłośnika survivalu
- przydatny podczas podróży i biwaków
- posiada 6 elementów: łyżka, widelec, otwieracz do puszek, korkociąg, otwieracz do butelek
- posiada wygodną rękojeść
- wykonany z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej
- posiada wygodny pokrowiec
- ułatwia spożywanie posiłków
- doskonale dopasowuje się do trzymania w dłoni

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- długość złożonego noża: 14 cm
- szerokość: 2 cm
- waga: 152 g
- długość ostrza: 9 cm
- dł. łyżki i widelca: 13,5 cm, po zamocowaniu w uchwycie 20 cm

Napisz opinię
2020-04-21 13:09:39 - 

całkiem przyzwoity jak za tą cenę, doskonale spełnia swoje funkcje na ryby idealny

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: