Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre chusteczki dekontaminacyjne

Chusteczki neutralizujące gaz pieprzowy tzw. chusteczki dekontaminacyjne to specjalistyczny wyrób, który powstał z myślą o specjalistycznych jednostkach mundurowych między innymi takich jak policja, czy straż więzienna. Chusteczki przeznaczone są do neutralizacji działania gazów chemicznych oraz biologicznych. Jest to jeden z najlepszych produktów na rynku, który doskonale neutralizują działanie gazu. Zastosowanie chusteczki przynosi natychmiastową ulgę. Główną zaletą chusteczek jest ich niewielki rozmiar, dzięki temu zmieszczą się w każdej torebce czy kieszeni spodni lub koszuli.

Chusteczki dekontaminacyjne może zakupić każda osoba, zwłaszcza przydatne dla osób pracujących w warunkach sprzyjających niebezpieczeństwu i osób mającym nocne zmiany w pracy, kiedy ryzyko napaści jest dużo większe niż za dnia. W przypadku, kiedy ktoś zaatakuje nas gazem łzawiącym, chusteczka pomaga zniwelować jego nieprzyjemne skutki w postaci łzawienia i pieczenia. Jak należy używać chusteczek dekontaminacyjnych? Najlepsze działanie daje nam zastosowanie dwóch sztuk chusteczek. Aby działały prawidłowo, w tym celu należy dokładnie wytrzeć zanieczyszczone fragmenty twarzy (okolice oczu, brwi, czy policzków).

Delikatne przecieranie skóry neutralizuje podrażniające cząsteczki gazu. Jeżeli posiadamy drugą sztukę chusteczki to najlepiej jest wycisnąć ją nad zamkniętymi oczami, w takim przypadku substancja z chusteczki powinna dostać się do oczu i jej okolic. Po wyciśnięciu chusteczkę należy rozłożyć na twarzy, co dodatkowo pomaga złagodzić pieczenie. Działanie chusteczki od kilku do kilkunastu minut, po tym czasie powinniśmy bez problemu otworzyć oczy. Chusteczki do neutralizacji gazu od polskiego producenta.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- chusteczka dekontaminacyjna - neutralizująca gaz
- przeznaczona dla specjalistycznych jednostek mundurowych i zwykłych użytkowników
- chusteczka przeznaczona do neutralizacji działania gazów chemicznych i biologicznych (gaz pieprzowy oc, gaz łzawiący CS, CN, i inne środki chemiczne
- niewielki rozmiar pozwala na przechowywanie chusteczki w torebce, kieszeni od spodni czy koszuli
- pomaga zniwelować nieprzyjemne skutki w postaci pieczenia i łzawienia
- przydatne dla osób pracujących nocą, kiedy ryzyko napaści jest dużo większe niż w dzień
- chusteczki od polskiego producenta
- produkt dobrej jakości