Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Multitool 11 w 1 MT 004

Karta przeżycia nazywana również mutlitool - Survival card Bear Grylls, zyskała na popularności, dzięki brytyjskiemu podróżnikowi i popularyzatorowi survivalu jakim jest Edward Michael pseudonim „Bear” Grylls. Karta przeżycia jest niezbędna dla osób, które są miłośnikami sztuki przetrwania i turystycznych wypraw. Jednak przydatna może być również dla każdego, kto podróżuje samochodem np. w czasie wypadku może uratować komuś życie przecinając pasy bezpieczeństwa.

Co istotne to niewielki rozmiar karty, którą zmieścimy wszędzie nawet w portfelu, ma wymiary podobne do zwykłej karty kredytowej, którą posiada większość osób. Karta wyposażona w 11 funkcji, dzięki którym zastąpi wiele przedmiotów jak np. otwieracz do puszek, mini piłkę, klucz do śrub, linijkę mini ostrze, czy kątomierz. To przemyślana konstrukcja, która w tak małym przedmiocie mieści te wszystkie przydatne funkcje. Karta survival 11 w 1 jest nie tylko modnym gadżetem dla Panów czy Pań, a przede wszystkim  przydatnym narzędziem w codziennym życiu.

Warto zaopatrzyć się w kartę przeżycia - multitool nie tylko w czasie podróży i pieszych wycieczek turystycznych, ale mieć ją pod ręką w każdej chwili, ponieważ zawsze może się przydać. Karta przeżycia posiada estetyczne etui, które chroni przed skaleczeniem lub porysowaniem innych przedmiotów. W naszej ofercie sklepu medycznego znajdą Państwo również inne przedmioty niezbędne dla turystów i survival'owców. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty cenowej i rabatów na wybrany asortyment. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- karta przeżycia - multitool
- niezbędna dla miłośników survivalu i wycieczek turystycznych
- przydatna również dla zwykłych użytkowników
- może być przydatna podczas wypadku samochodowego, kiedy wymagane jest przycięcie pasów bezpieczeństwa
- posiada 11 funkcji: ostrze, otwieracz do puszek, klucz do śrub zwykłych i do śrub motylkowych, piłka, linijka, śrubokręt, kółko do zaczepiania linki zabezpieczającej - kluczy, otwieracz do butelek, uproszczony kątomierz
- stanowi modny gadżet
- zajmuje niewiele miejsca, zmieści się do każdej kieszeni, torebki czy portfela
- charakteryzuje się solidnym wykonaniem
- karta w etui
- odporna na zniszczenia

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- produkt wykonany ze stali nierdzewnej
- wymiary: 70 mm/ 45 mm