Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Nóż wojskowy N-313 + krzesiwo

Nóż taktyczny Kandar to narzędzie niezbędne na wyposażeniu każdego żołnierza, wojownika czy osoby interesującej się survivalem. Tego typu nóż przyda się również wędkarzom, działkowiczom jak i również majsterkowiczom. Może okazać się pomocny podczas wypraw turystycznych czy biwakowych. Noże taktyczne posiadają wszechstronne zastosowanie. Nóż taktyczny został wyposażony w krzesiwo, które pozwoli rozniecić ogień w trudnych warunkach, kiedy nie mamy przy sobie zapałek lub zapalniczki.

Nóż typu tanto w całości został wykonany z solidnej stali o numerze 420. Dodatkowym atutem tego modelu noża taktycznego jest antypoślizgowa rękojeść, dzięki zastosowaniu specjalistycznie wyprofilowanej konstrukcji i grubej plecionki. Nóż posiada wygodny pokrowiec, który można przymocować do pasa, kieszeni spodni czy kurtki. Dodatkowo pokrowiec wyposażony został w dwie kieszenie jedna mieści nóż a druga krzesiwo.

Długość nożna taktycznego wynosi 18 cm, z kolei długość ostrza to 8 cm, a jego szerokość 3,3 cm, grubość ostrza 3 mm. Niewielka waga czyni nóż bardzo poręcznym. Producentem noża jest znana na rymku firma Kandar. N-313 to bardo dobry nóż taktyczny dla wszystkich osób, którzy cenią jakość i design. Nóż wyróżnia stylowy i elegancki wygląd w kolorze czarnym. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne noże dla miłośników survivalu i ratownictwa medycznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą asortymentu. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- nóż taktyczny
- niezbędny na wyposażeniu każdego żołnierza czy wojownika
- niezastąpiony dla osób interesujących się survivalem
- pomocny podczas wypraw turystycznych i biwakowych
- wyposażony w krzesiwo
- wykonany z solidnej stali numer 420
- posiada antypoślizgową rękojeść
- z wygodnym pokrowcem, który umożliwia przymocowanie noża do pasa czy kieszeni
- nóż posiada ostre ostrze
- nóż od znanego producenta Kandar
- nóż estetycznie wykonany

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- długość noża: 18 cm
- szerokość ostrza: 3,3 cm
- grubość ostrza: 3mm
- dł. krzesiwa: 8cm
- waga: 110 g
- waga z pokrowcem: 156 g
- stal: 420
- rękojeść: stal + oplot

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: