Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości nóż ratowniczy 3w1

Dla wszystkich jednostek ratowniczych a szczególnie w ratownictwie medycznym, dla grup ratunkowych TOPR, WOPR, GOPR polecamy specjalistyczny nóż ratunkowy ułatwiający pracę podczas codziennych czynności ratunkowych. Nóż ratowniczy został wyposażony w zbijak do szyb, który pozwala na szybką interwencję w przypadku wypadków komunikacyjnych przy rozbijaniu szyb. Nóż posiada odpowiednie ostrze, które umożliwia cięcie pasów bezpieczeństwa istotne podczas zaklinowania, w wielu przypadkach szybkie cięcie pasów pozwala na natychmiastową interwencję, dzięki temu ratuje życie poszkodowanemu.

Ostrze wykonane zostało ze stali nierdzewnej, która przedłuża żywotność noża i zapobiega tępieniu się. Nie ulega procesom korozji dlatego może być wykorzystywany w każdych warunkach z narażeniem na działanie wody i wilgoci. Rękojeść została wykonana z metalowego tworzywa pozwalającego na stabilne trzymanie w dłoni zapobiegając ślizganiu się. Nóż wyposażony w blokadę Liner-Lock, która zapobiega przypadkowemu rozłożeniu się noża w kieszeni i skaleczeniu. Nóż ratowniczy 3 w 1 posiada składaną konstrukcję, dzięki temu zajmuje niewiele miejsca może być przechowywany w kieszeniach lub też mocowany za pomocą klipsa przy spodniach, kurtce, plecaku itp.

Nóż w czarnym kolorze z charakterystycznym oznaczeniem dla ratownictwa medycznego. Nóż dla ratowników sprawdzi się także w codziennej pracy majsterkowiczów w wycieczkach turystycznych, biwakowych itp. Całkowita długość noża wynosi 22,3 cm, dł. ostrza równa się 9,5 cm z kolei długość po złożeniu wynosi 12,5 cm. Ostrze o szerokości 2,6 cm z kolei grubość ostrza 2,5 mm. Nóż bardzo lekki jego waga wynosi zaledwie 148 g, lekki i wygodny do trzymnaia w dłoni. Produkt zapakowany w kartonowe opakowanie. Nóż w kolorze czarnym z pomarańczowymi elementami. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- nóż dla ratownika
- przeznaczony dla: ratowników medycznych, grupy ratownicze:(GOPR, WOPR), strażaków i każdego kto wymaga solidnego noża w codziennych czynnościach
- niezastąpiony podczas wypadków drogowych
- polecany na wycieczkach turystycznych, biwakach
- wyposażony w zbijak do szyb
- ostrze zapewnia pewne cięcie
- z możliwością cięcia pasów bezpieczeństwa
- rękojeść metal + tworzywo
- ostrze wykonane ze stali nierdzewnej
- nóżcw kolorze czarnym z specjalistycznym znakiem charakterystycznym dla ratownictwa
- z blokadą Liner-Lock
- klips do mocowania przy ubraniu
- nóż/scyzoryk składany
- pakowany w kartonowe pudełko

punktor INFORMACJE TECHNICZNE:

- dł. całkowita 22,3 cm
- dł. ostrza: 9,5 cm
- szerokość ostrza: 2,6 cm
- grubość ostrza: 2,5 mm
- długość po złożeniu: 12, 5 cm
- waga noża: 148 g