Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości nóż ratowniczy

Nóż składany – karta MT – 026 to nóż, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. Pomocny może być w codziennych czynnościach jak i również jako nóż ratowniczy np. w sytuacjach kryzysowych podczas wypadków samochodowych do przecięcia pasów. W wielu przypadkach szybka interwencja przecinająca pasy pozwala uratować życie sobie i pasażerom. A bardzo często zapominamy aby mieć taki ostry przyrząd na stanie w samochodzie. Ten model noża jest idealny, ponieważ niewielki, zajmuje tyle samo miejsca co karta kredytowa a może uratować życie. Nóż posiada ciekawą konstrukcję, która pozwala na złożenie go w tzw. kartę przeżycia, dzięki temu zajmuje niewiele miejsca, dodatkowo jego złożenie uniemożliwia przypadkowe otwarcie się nożna np. w kieszeni czy torebce.

Posiada ostrze zabezpieczone blokadą, która zabezpiecza przed niekontrolowanym otwarciem się noża. Nóż tego typu polecany jest także dla miłośników survivalu, osób, które uwielbiają piesze wycieczki, biwaki, przydatny w górach. Sprawdzi się doskonale dla działkowiczów i wędkarzy oraz zwykłych majsterkowiczów w domu. Jest to rodzaj noża, który może być przydatny dla każdego z nas. Jego niewielki kompaktowy rozmiar pozwala mieć go zawsze pod ręką, zmieści się w kieszeni, portfelu czy niewielkim schowku samochodowym. Nóż biwakowy składany solidnie wykonany ze stali wysokiej jakości – stal nierdzewna, ostrze pokryte teflonową powłoką, która wykazuje bardzo dobrą odporność na ścieranie i uszkodzenia.

Nóż posiada następujące parametry: długość po rozłożeniu: 14,5 cm, długość ostrza wynosi: 7 cm. Wymiary złożonego noża w kształcie karty: 8.5 cm x 5,5 cm. Nóż - scyzoryk w kolorze czarnym. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę asortymentu, który może być pomocniczy podczas codziennych czynności czy nieoczekiwanej sytuacji na drodze. Jak np. noże ratownicze, latarki, młotki bezpieczeństw, karty przeżycia itp. Zapraszamy doz zapoznania się z naszą ofertą, na wybrany asortyment posiadamy atrakcyjne ceny promocyjne. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- nóż składany – karta MT-026
- nóż kompaktowych rozmiarów, zmieści się wszędzie w kieszeni, portfelu, małym schowku samochodowym
- ostrze pokryte teflonową powłoką odporną na ścieranie i uszkodzenia
- przydany np. podczas wypadków do przecinania pasów bezpieczeństwa niezastąpiony dla majsterkowiczów, wędkarzy, działkowiczów, miłośników survivalu
- ostrze ze stali nierdzewnej
- posiada ostrze zabezpieczone blokadą, która uniemożliwia niekontrolowane otwarcie się noża
- polecany na turystyczne wyprawy, wycieczki biwakowe, w góry
- wykonany ze stali wysokiej jakości
- kolor noża czarny

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

długość po rozłożeniu: 14,5 cm
- długość ostrza wynosi: 7 cm
- wymiary złożonego noża w kształcie karty: 8.5 cm x 5,5 cm

Napisz opinię
2020-04-20 13:35:03 - 

Mały nóż, karta przydatny praktycznie wszedzie na ryby, grzyby do garażu