Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Oblicz ratę

punktor W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi pulsoksymetr przenośny napalcowy

W tej ofercie prezentujemy dobrej jakości pulsoksymetr na palec w modelu Oxy 300 znanej marki Microlife. Jest to urządzenie dedykowane głównie do pomiaru saturacji oraz tętna. Czym jest saturacja? Dziś pewnie większość osób zna ten medyczny termin co powszechnie jest związane z koronawirusem Sars Cov-2 powodującym chorobę Covid- 19, która między innymi objawia się problemami z oddychaniem. Dlatego tak istotny jest tutaj pomiar saturacji czyli procentowe wysycenie krwi tlenem. Saturację bada się również przy innych chorobach oddechowych ale także w czasie badań medycznych oraz podczas zabiegów i operacji. 

Ten niewielki rodzaj pulsoksymetra pozwala na uzyskanie szybkiego i precyzyjnego pomiaru zarówno w warunkach domowych jak i szpitalnych. Dodatkowo jego zastosowanie jest bardzo proste, wystarczy włożyć palec do środka umieścić go w wyznaczonym miejscu, po czym włączyć przycisk uruchamiania i za chwilę mamy zmierzony nasz poziom saturacji oraz tętno. Wyniki odczytamy na wyraźnym ekranie, mogą być wyświetlane w 6 trybach w pionie i poziomie. Urządzenie do saturacji posiada kolorowy wyświetlacz na którym można regulować jasność. 

Niewielki rozmiar sprawia, że pulsoksymetr zmieścimy w malutkiej torebce czy nawet kieszeni, co pozwala mieć go zawsze przy sobie. Poszczególne rozmiary saturatora 56 mm x 31 mm x 30.5 mm z kolei waga to zaledwie 56 g. Działanie w zakresie saturacji SpO2: 70 ~ 100%. Warto wiedzieć ile powinna wynosić prawidłowa saturacja to przedział od 95 do 98%, z kolei u osób po 70 r. życia za normę uznajemy wynik w granicach 94-98%. Niska saturacja może powodować zaburzenia oddychania, omdlenia, zaburzenia koordynacji ruchowej, niewyraźne widzenie, tachykardię itp. Pamiętajmy, że bardzo niska saturacja poniżej 70 procent stanowi zagrożenie dla życia. Do zestawu zostało dołączone etui pozwalające na bezpieczne przechowywanie sprzętu i ochronę przed wstrząsami oraz smycz do zawieszania. Saturator na gwarancji od producenta wynoszącej 24 miesiące. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- pulsoksymetr napalcowy Oxy 300
- przeznaczony do pomiaru saturacji oraz pomiaru tętna
- pozwala na szybki i bezbolesny pomiar
- polecany dla osób z chorobami płuc
- automatyczne wyłączanie 
- wyświetlacz kolorowy OLED ułatwia odczyt danych
- niewielka waga i rozmiar czynią urządzenie bardzo poręcznym
- w zestawie etui na urządzenie i smycz do zawieszania
- wyniki wyświetlane w 6 trybach pionie i poziomie
- pulsoksymetr bardzo lekki i poręczny 
-  gwarancja producenta 24 miesiące

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- pomiar SpO2 w zakresie: 70 ~ 100 %, określana dokładność: 70 ~ 100 %: ±2 %, rozdzielczość: 1 %
- tętno w zakresie: 30 ~ 250 bpm, dokładność tętna: 30 ~ 99 bpm: ±2 bpm; 100 ~ 250 bpm: ±2 %, rozdzielczość: 1 bpm
- praca urządzenia w warunkach: 5 - 40 °C / 41 - 104 °F
- max. wilgotność względna ≤ 80 %
- warunki przechowywania: -20 - +55 °C / -4 - +131 °F
- maksymalna wilgotność względna: ≤ 93 %
- wyłączanie automatyczne  po 8 sekundach, jeśli nie zostanie wykryty sygnał lub sygnał jest słaby
- opcja zasilania: 2 x 1,5 V baterie alkaliczne
- ciężar produktu: 56 g z bateriami
- rozmiar urządzenia: 58 x 32 x 34 mm
- klasa IP: IPX1