Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tani Survivalowy zestaw do gotowania

Prezentowany przez nas zestaw to niewielki komplet wojskowy do podgrzewania i gotowania posiłków. Zazwyczaj stosowany przez żołnierzy wyruszających na poligon. Ale nie tylko ten rodzaj zestawu sprawdzi się również dla osób, które uwielbiają survival, biwaki, wyprawy turystyczne w odległe i dzikie zakątki, gdzie dostęp do prądu czy gazu jest ograniczony. Taki komplet do gotowania sprawdzi się także na kilkudniowe wypady na ryby, pod namiot itp. wycieczki.

Przenośny zestaw do gotowania jest bardzo prosty a jego zastosowanie łatwe tak aby każdy bez problemu mógł z niego skorzystać. Na opakowaniu znajdziemy szybką instrukcję, która krok po kroku pozwoli nam coś podgrzać czy ugotować. W środku mamy również składany metalowy palnik czyli kuchenkę, tubę z 6 tabletkami, które są paliwem.

A ponadto w komplecie zapałki oraz uniwersalny chwytak do puszek. Całość zajmuje niewiele miejsca dlatego zmieści się w każdym plecaku, torbie. Jest to niedrogi zestaw polowy do gotowania, który sprawdzi się w każdych warunkach.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- poręczny zestaw do gotowania i podgrzewania jedzenia w terenie
- polecany dla wojska, jednostek pracujących w terenach, wędkarzy, survivalowców
- łatwy i szybki w zastosowaniu
- zestaw bardzo poręczny mieści się wszędzie
- w zestawie niezbędny asortyment do rozpalenia ogniska
- chwytak do puszek
- niewielki rozmiar czyni go bardzo poręcznym

punktor  W ZESTAWIE:

- składany metalowy palnik
- 6 tabletek paliwa
- metalowy chwytak do puszek
- zapałki