Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogie tabletki do oczyszczania wody pitnej

Javel Aqua to tabletki do uzdatniania wody pitnej. Ten rodzaj tabletek głównie dedykowany do dezynfekcji wody w czasie zagrożenia epidemiologicznego, klęski żywiołowej, która mogłaby spowodować utratę dostępu do wody przeznaczonej do picia. Jedna tabletka pozwala na oczyszczenie 1 Litra wody. Sposób użycia jest bardzo prosty w 1 litrze wody wystarczy rozpuścić jedną tabletkę i odczekać 30 minut po tym czasie możemy spożywać wodę.

Tabletki Javel Aqua pozwalają na oczyszczenie wody pitnej z różnego rodzaju mikroorganizmów, które często odpowiedzialne są za zatrucia. Ten rodzaj tabletek warto mieć również w podróży szczególnie kiedy lubimy wyprawy turystyczne, biwaki, namiot. Może okazać się czasami, że w miejscu, którym jesteśmy woda nie do końca nadaje się do picia lub pochodzi z nieznanego źródła. Podobnie za granicą kiedy znajdujemy się w biedniejszych regionach gdzie woda pitna również jest ograniczona. Warto jest mieć takie tabletki pod ręką, gdyż zajmują niewiele miejsca a mogą okazać się bardzo pomocne i uchronić nas od zatrucia.

Tabletki w składzie zawierają 8,5 NADCC - wartość podawana na jedna tabletkę, uwalniają 5 mg wolnego chloru w jednym litrze. Ich działanie zostało potwierdzone licznymi badaniami w zakresie bakteriobójczym, sporobójczym, wirusobójczym oraz grzybobójczym. Tabletki oczyszczające wodę polecane są przez Światową Organizację Zdrowia. W opakowaniu znajdziemy 20 tabletek pakowanych w osobne blistry. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- tabletki do dezynfekcji wody
- zabezpieczenie w przypadku stanu epidemiologicznego
- pozwalają na szybkie oczyszczenie wody 
- eliminują chorobotwórcze mikroorganizmy
- polecane przez WHO
- w składzie substancja aktywna NADCC
- pakowane w osobne blistry
- 1 tabletka wystarcza na oczyszczenie 1 litra wody