Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Solidnie wykonane nożyczki opatrunkowe

Nożyce opatrunkowe inaczej nożyczki ratownicze, głównie przeznaczone dla specjalistycznych oddziałów ratunkowych, wykorzystywane również w szpitalach, przychodniach. Nożyczki ratownicze służą do przecinania odzieży pacjentów poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach. Nożyce ratunkowe  można stosować również do cięcia  bandaży i innych materiałów opatrunkowych.

Doskonale sprawdzą się w przycinaniu twardych tkanin np. dżinsów, skóry itp. Nożyce to niezbędne narzędzie, w każdej medycznej torbie czy apteczce. Nożyczki również bywają przydatne w wyposażeniu domowych i samochodowych apteczkach ratunkowych. Nożyce z solidna rączką nie powodują ucisku, nie wyślizgują się z dłoni, zapewniają idealne trzymanie. Posiadają ostre ostrza zabezpieczone przed przypadkowym zranieniem się.

Nożyczki ratunkowe są niezbędnymi narzędziami w ratownictwie medyczny, aby były funkcjonalne i niezawodne, należy dokonywać ich zakupu, tylko w specjalistycznych sklepach medycznych. W naszej ofercie posiadamy również inny sprzęt medyczno - ratowniczy, typu: młotki bezpieczeństwa wraz z nożem, latarki ratownicze wielofunkcyjne, prosimy o zapoznanie się ze stroną sklepu. Serdecznie Zapraszamy do zakupu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dla profesjonalnego użytku medycznego, jak i również domowego
- bardzo ostre (idealne do cięcia np. grubych ubrań)
- posiadają zabezpieczone zakończenie
- mogą być używane do przycinania bandaży i innych materiałów opatrunkowych
- podstawowy element wyposażenia apteczek, toreb medycznych itp.
- nie ulegają szybkiemu tępieniu się ostrzy
- solidne wykonanie
- w bardzo dobrej cenie


 

Napisz opinię
2017-07-01 17:47:03 - 

Nożyczki są super ostre, ale bezpieczne