Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wielofunkcyjna latarka ratownicza z młotkiem do szyb, nożem do pasów oraz magnesem

Latarka ratunkowa nazywana latarką życia to podstawowe wyposażenie, które powinno znaleźć się w każdym domu i samochodzie. Pomaga w sytuacjach na drodze kiedy jest ciemno i potrzebujemy oświetlenia np. żeby coś naprawić. Dodatkowo została wyposażona w młotek do szyb i nóż do cięcia pasów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy dodatkowo kupować niezbędnego w wyposażeniu pojazdów młotka bezpieczeństwa.

Młotek służy do rozbijania szyby, podczas wypadku czy kolizji, w samochodach, autokarach, autobusach i innych naziemnych środkach transportu. Z kolei nóż będzie przydatny do przecinania np. zaklinowanych pasów, uniemożliwiających wydostanie się z samochodu np. podczas wypadku czy kolizji. Młotek i nóż to dodatkowe narzędzia, w które została wyposażona latarka, przydatne w pojazdach, a niekiedy ratujące nam życie.

Latarka ratunkowa posiada również magnes ułatwiający zamocowanie produktu (możliwość zamontowania latarki na dachu samochodu. Latarka wielofunkcyjna, widoczna z 200 metrów, posiada wydajne awaryjne diody LED z jasnym światłem, zapewnia 36 godzin świecenia. Latarki tego typu to również doskonałe narzędzia, przydatne w każdym domu czy garażu, podczas majsterkowania, kiedy potrzebujemy noża czy młotka. Sprawdzą się w czasie wypraw górskich, obozów, biwaków. 

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- podstawowy element wyposażenia każdego samochodu
- wielofunkcyjna (młotek i nóż)
- z trwałego i solidnego materiału
- mocne awaryjne diody led w dwóch kolorach i trybach świecenia
- widoczna z 200 metrów
- zapewnia oswietlenie do 36 godzin na jednym komplecie baterii
- możliwość umieszczania np. na dachu samochodu
- posiada magnes ułatwiający mocowanie
- wysoka jakość
- lekka i poręczna
- na baterie

 

 

Napisz opinię
2017-07-01 17:48:41 - 

Latarka bardzo praktyczna, nie zacina się. Świeci mocnym źródłem światła