Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Solidny młotek do wybijania szyb samochodowych z nożem do cięcia pasów

Młotek i nóż bezpieczeństwa dwa w jednym, (młotek ratunkowy), to przyrząd jak sama nazwa wskazuje, przeznaczony dla lepszego bezpieczeństwa. Młotek głównie służy do wybijania szyb w przypadku kolizji, czy wypadku. Młotki powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego samochodu, autokaru czy pociągu, dla bezpieczeństwa pasażerów.

Młotek bezpieczeństwa w tym modelu dodatkowo został wyposażony w nóż, który umożliwia np. natychmiastowe przecięcie zaklinowanych pasów w wypadku samochodowym. Takie natychmiastowe działanie bardzo często ratuje życie poszkodowanym osobom w kolizji. Specjalne zabezpieczenie noża uniemożliwia skaleczenie się użytkownikowi. Specjalistyczna konstrukcja młotka pozwala na szybkie  wybicie szyby, rozbijając ją na tysiące drobnych kawałków, zmniejszając narażenie na skaleczenie się.

Wystarczy lekkie uderzenie młotkiem w dowolne miejsce szyby, aby bezpiecznie i skutecznie ja rozbić. Do zestawu został dołączony uchwyt mocujący, (stelaż), który znacznie ułatwia montaż młotka w pojeździe na kleju lub śrubie. Wymiary młotka to szerokość ok 7 cm, długość ok 17,5 cm, nie zajmuje dużo miejsca. Narzędzie spełnia wymagania norm Unijnych. Młotek ratowniczy należy umiejscowić w widocznym miejscu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- podstawowy element wyposażenia każdego samochodu
- wielofunkcyjny (młotek oraz nóż)
- solidnie wykonany
- posiada dodatkowy stelaż do mocowania na kleju lub śrubie
- wyposażony w  dwa bijaki  i ostrze
- młotek może również znaleźć zastosowanie w użytku domowym 
- lekki i poręczny