Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Kołnierz ortopedyczny Ambu Redi - Ace dla dorosłych

Kołnierz szyjny ratowniczy - ratunkowy to specjalistyczny sprzęt medyczny dla profesjonalnego zastosowania przez wyspecjalizowane jednostki medyczne na całym świecie. Jest to produkt popularnego na świecie producenta Ambu. Kołnierz ortopedyczny przeznaczony dla osób dorosłych, również może być stosowany dla większych dzieci. Jednoczęściowy kołnierz stanowi bardzo dobre usztywnienie szyjnego odcinka kręgosłupa. Doskonale sprawdza się przy transporcie poszkodowanego zabezpieczając przed dalszym postępem urazowym.

Kołnierz szyjny zapewnia automatyczne podnoszenie się podbródka. Sprzęt daje możliwość regulacji w 8 stopniowej skali, dzięki temu dopasuje się do każdej osoby. Co ciekawe kołnierz jest wykonany z materiału niewidocznego dla promieni X. Zastosowanie blokujących zatrzasków pozwala na jeszcze skuteczniejsze unieruchomienie kołnierza ratunkowego. Wyposażony w zintegrowane zaczepy, które umożliwiają przymocowanie drenów.

Zastosowanie kołnierza szyjnego pozwala również na monitorowanie tętna. Kołnierz ratunkowy przed złożeniem zajmuje niewiele miejsca jest w postaci płaskej. Dodatkowo kołnierz ratunkowy wyposażony w uchwyty na dreny. Kołnierz ortopedyczny również wykorzystywany jako podstawowe zabezpieczenie osób po wypadkach komunikacyjnych, a także wszystkich potencjalnych ofiar urazów. Lekka kostrukcja jest bardzo stabilna i nie obciąża dodatkowo poszkodowanego pacjenta. Jest to wyrób certyfikowany, dlatego też bezpieczny w zastosowaniu. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- kołnierz ratunkowy dla dorosłych, może być również stosowany dla większych dzieci
- jest to specjalistyczny sprzęt stosowany przez wyspecjalizowane jednostki na całym świecie
- stanowi doskonałe usztywnienie odcinka szyjnego kręgosłupa
- idealny dla służb medycznych, dsokonale sprawdza się w transporcie poszkodowanego
- jest to wyrób medyczny znanego amerykańskiego producenta Ambu
- produkt certyfikowany
- z 6 stopniową skalą regulacji
- kołnierz umożliwia stałą kontrolę tętna pacjenta
- sprzęt został wyposażony w uchwyty na dreny 
- posiada mocny rzep 
- kołnierz ortopedyczny bardzo lekki i wytrzymały
- bardzo dobrze ogranicza ruchomość szyjnego odcinka kręgosłupa
- z niewidocznego dla promieni X metriału

Napisz opinię
2017-06-26 21:06:37 - 

Kołnierz jest lekki, noszenie go nie jest trudne ani niewygodne